Legionovia wypunktowana

BROŃ 98 RADOM - Legionovia Legionowo 1:0 (0:0)
BROŃ 99 RADOM - Legionovia Legionowo 5:1 (1:0, 2:0, 2:1)

Na miesiąc przed meczem seniorów Broni - Legionovii, mecz sparingowy zagrały roczniki 1998 i 1999 obu klubów. Pierwsi na boisku wybiegli trampkarze rocznika 1999, trenera Sebastiana Starobrat. Trenerzy obu zespołów umówiły się na grę 3 razy 30 minut. Pierwszą tercję wygrali Broniarze po golu Dominika Sokoła. Gol został strzelony po dobrym dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Podobnie z rzutu rożnego, bramkę na 2:0 w drugiej tercji strzelił Kamil Gilewski.
ZDJĘCIA Z MECZU : www.facebook.com/pages/RKP-Bro%C5%84-Radom/160407050654362

Trzeciego gola strzelił Damian Oliwa, zawodnik ten dopiero drugi raz zagrał w Broni 99. W obu meczach 14 letni napastnik zaliczył po jednym trafieniu. W trzeciej kwarcie zespół gości strzelił gola honorowego. Jednak końcówka meczu należała do gospodarzy tego sparingu. Dwa trafienia zaliczył Patryk Winsztal,pozyskany z MKS Piaseczno.
Po meczu rocznika 1999 zagrali piłkarze trenera Roberta Rogali. Mecz był wyrównany, obie drużyny grały agresywnie ale w granicach przepisu. W pierwszej połowie z wyczuciem dwie sytuacje jeden na jeden obronił Jan Szpaderski. Dwóch świetnych sytuacjie nie wykorzystał Patryk Łyżwiński, zawodnik ten jednak zrehabilitował się pod koniec meczu strzelając zwycięskiego gola. W zespole Roberta Rogali należy wyróżnić za grę po raz pierwszy na stoperze pozyskanego ze Skaryszewianki Skarzyszew, Patryka Klusia. Bardzo dobrze w drugiej lini zagrali Patryk Gregorek i Szymon Dulias.