Licytacja koszulki. Pieniądze dla kibiców

Wojtek Kędzierski, były już bramkarz Broni Radom postanowił wystawić na licytację swoją koszulkę, do której ma ogromny sentyment. Pieniądze przekaże kibicom na oprawę meczów. Cena wywoławcza to zaledwie 100 zł. Zachęcamy do licytacji.

Wojtek w tej właśnie koszulce bronił pamiętne rzuty karne w meczu z Mszczonowianką, Sokołem Przytyk, czy w wielu innych spotkaniach. Golkiper przed sobotnim spotkaniem pożegnał się z naszym klubem i otrzymał gromkie oklaski od kibiców. Za pośrednictwem naszej strony chciał im się odwdzięczyć za ogromne wsparcie jakie otrzymał z trybun podczas wielu meczów.

– Chciałbym aby kibice Broni nadal zagrzewali zespół do walki, bo bez nich nie ma klubu– mówi nasz były golkiper.

Przypomnijmy, że jest to oryginalna koszulka bramkarska Adidasa.

A teraz wyjaśnimy zasady aukcji. Zrezygnowaliśmy z komercyjnych portali aukcyjnych, gdyż nie każdy ma na nich konto. Chętni do kupna koszulki składają oferty mailowe pod adres admin@bronradom.pl Aukcja kończy się za tydzień w niedzielę 22 sierpnia o godzinie 23:59. Osoba zainteresowana kupnem musi w mailu podać imię i nazwisko oraz numer telefonu (dane wyłącznie do wiadomości redakcji). Oferent ma prawo do anonimowości, więc będziemy dzwonić jedynie po to, aby potwierdzić ofertę. Aukcję wygra ten, który da najwyższą kwotę, potwierdzi zakup telefonicznie i oczywiście przekaże pieniążki. W przeciwnym wypadku kontaktować się będziemy z osobą, która podała drugą najwyższą kwotę.

Na bieżąco na naszej stronie w prawym górnym rogu w dziale „NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA” podawana będzie ostatnia zaoferowana kwota.

PODOBNE WPISY