Liczą się punkty (zdjęcia)

Gra się tak, jak przeciwnik pozwala. W Łodzi okazało się, że tamtejsza młodzież po raz kolejny niezbyt pozwoliła rozwinąć skrzydła naszemu zespołowi. Na szczęście o tę jedną bramkę to Broń była zespołem lepszym i zdobyła komplet punktów.

ZDJĘCIA Z MECZU TUTAJ

Gospodarze zagrali bez respektu dla naszej drużyny, która momentami myślami była bliżej świątecznego stołu niż gry na boisku. Z drugiej strony sztuką jest zagrać przeciętnie wygrać wyjazdowy mecz, za co wielkie słowa uznania dla naszego zespołu. W końcu patrząc na tabele nic nie jest cenniejsze niż zdobyte trzy punkty i święta spędzone w dobrym nastroju.

Mecz kończyliśmy w „10” za czerwoną kartkę Maćka Czachóra. Szkoda, że nieco puściły emocje, bo prawdopodobnie będzie musiał pauzować co najmniej dwa mecze. Nie zagra też Adrian Ziętek w najbliższym meczu z Kutnem, który musi pauzować za czwartą kartkę.

Zanim jednak dojdzie do meczu w Kozienicach z MKS Kutno (niedziela 1 maja godz. 16) nasz zespół uda się do Siedlec na pucharowy mecz z Pogonią. W jakim składzie zagra Bron napiszemy we wtorek.

PODOBNE WPISY