Lider 4 ligi zagości na Plantach

BROŃ RADOM - OSKAR PRZYSUCHA
Sobota godz. 13, boisko ze sztuczną nawierzchnią, przy ul. Narutowicza 9

W sobotę naszych piłkarzy czeka kolejny mecz sparingowy. Tym razem przeciwnik wydaje się być mocniejszy, a z wielu względów samo spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie. Dziś wyjaśniła się kolejna kadrowa zagadka. Już wiadomo, że w Broni nie zagra Pako Lekgari.

Przususki Oskar jeszcze nie tak dawno świętował historyczny awans do czwartej ligi, a już w czerwcu może świętować kolejny awans, tym razem do trzeciej ligi. Nie mamy nic przeciwko temu i liczymy, że kolejna drużyna z regionu radomswkiego zasili szeregi trzecioligowców. Trenerem zespołu jest dobrze znany w Radomiu, były piłkarz Broni Bolesław Strzemiński. W ostatnim czasie do kadry przysuskiej ekipy dołączyło dwóch zawodników, którzy nie załapali się do kadry na wiosnę. Na pewno Norbert Rdzanek oraz Bartłomiej Książek będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony. Pomiędzy słupkami Oskara testowany jest Michał Majos, również były gracz Broni.

Jeśli chodzi o nasz zespół to zajdzie kilka wymuszonych zmian. Nie zagra Mikołaj Skórnicki, który narzeka na kontuzję mięśnia dwugłowego. Na szczęście uraz nie jest poważny, ale trenerzy i fizjoterapeuta nie chcą ryzykować i „Miki” jeszcze odpocznie. Nie zagra Pako Lekgari, który w czwartek zdecydował, że ma wykupiony bilet i….musi wracać do Botswany.

W bramce kolejną szansę dostanie Karol Budzikur z Pogoni Siedlce. Cały czas z zespołem trenuje Kacper Rak ale jest po kontuzji i nie wiadomo, czy zagra w sobotę. Z przodu testowany będzie Białorusin, Kiryłł Szriejter.

PODOBNE WPISY