Liga może zacząć się później

Wszystko wskazuje na to, że runda wiosenna w trzeciej i czwartej lidze mazowieckiej nie rozpocznie się zgodnie z terminarzem, 13 marca.

Źródło: Echo Dnia

Powód? W Polsce trzyma sroga zima. Na boiskach jest spora warstwa lodu i zdecydowanie większa warstwa śniegu. Nad zmianą rozpoczęcia rundy rewanżowej już zastanawia się Mazowiecki Związek Piłki Nożnej, który prowadzi rozgrywki trzeciej i czwartej ligi. Mazowiecki Związek myśli o przełożeniu nie jednej, tylko dwóch kolejek w tych ligach. Gdyby taka zapadła decyzja, piłkarze wybiegliby na boiska dopiero 27 marca.

Dwie zaległe kolejki, pierwszą i drugą drużyny rozegrałyby w wolne środy. Tych jednak nie jest za dużo, bo środy są zaplanowane na Puchar Polski. W sumie cztery terminy, 14, 28 kwietnia, 19 maja i 3 lub 4 czerwca.

Trenerzy naszych drużyn, które grają w trzeciej i czwartej lidze (Radomiak 1910 SA Radom, Broń Radom, Zwolenianka Zwoleń, Mazowsze Grójec, KS Kozienice Janików, KS Warka, Szydłowianka, Wulkan Dróg Zakrzew, Pilica Białobrzegi) na 13 marca szukają sparingpartnerów.

PODOBNE WPISY