Ligowe ostatki! Gramy z Victorią!

BROŃ RADOM - VICTORIA SULEJÓWEK
Sobota godz. 17
Stadion przy ul. Narutowicza 9


Przed nami ostatni mecz sezonu. Już bez przysłowiowego noża na gardle, bez presji, zagramy z Victorią Sulejówek. Trzy lata temu klub ten stanął nam na drodze do awansu, a teraz jego los jest przesądzony i zespół ten spada do czwartej ligi. Nasz zespół zagra o premie meczowe, a także o godne pożegnanie z kibicami. Mecz w Ełku pokazał, że Broń potrafi grać w piłkę, gdy nie czuje już presji i liczymy na dobrą zabawę w sobotę wieczorem.

Mecze ligowe z Victorią Sulejówek w ostatnich latach zawsze miały duże znaczenie. Pamiętamy co działo się trzy sezonu temu, kiedy zremisowaliśmy 1:1 w Radomiu, a w rewanżu przegraliśmy 2:5 i to Victoria po meczach barażowych świętowała awans do trzeciej ligi. Jesienią w pojedynku obu drużyn padł remis 1:1, a gola w 90 minucie zdobył Wojciech Gorczyca, który wcześniej…był zawodnikiem Victorii. Teraz sytuacja jest dużo inna. To Broń ma komfort i dużo powodów do zadowolenia, a drużyna z Sulejówka musi myśleć już o starcie w czwartej lidze.

ZOBACZ SKRÓT JESIENNEGO MECZU BRONI Z VICTORIĄ TUTAJ

Mimo, że mecz jest o pietruszkę, to emocji na pewno nie zabraknie, bo zespół gości będzie chciał godnie pożegnać się z trzecią ligą, a nasza Broń będzie miała kilka powodów, aby wygrać spotkanie. Chcemy zakończyć sezon na 11 miejscu, zanotować pierwszy triumf nad Victorią, a co ważne zainkasować premie meczowe.
Broń musi uważać, bo Victoria lpeiej w tym sezonie radzi sobie na wyjazdach.

– Sezon jeszcze się nie zakończył i na pewno nie będzie żadnej taryfy ulgowej w tym spotkaniu. Do podniesienia są premie meczowe, a myślę, że każdemu z moich podopiecznych przyda się kilka złotych na wakacje. Wygrana w Ełku dała nam spory komfort. Ten zespół potrafi bardzo dobrze grać bez obciążenia psychicznego i wierzę, że na zakończenie sezonu zagramy fajną piłkę – mówi trener Broni, Dariusz Różański.

Tradycyjnie na naszym portalu przeprowadzimy tekstową relację na żywo

PODOBNE WPISY