Ligowy Raport 11. Transfery last minute

W najbliższy weekend rusza ligowa wiosna w 3 lidze, w grupie 1. Przedstawiamy ostatni ligowy raport. Nie skupialismy się już na wynikach ostatnich meczów sparingowych. Kilka zespołów dokonało tak zwane transfery "last minute". Również nasz najbliższy rywal, rezerwy Legii Warszawa dokonały solidnych wzmocnień jak na trzecioligowe realia.

Do rezerw Legii dołączył najpierw powracający z wypożyczenia Mateusz Kochalski. Bramkarz ostatnio występował w Radomiaku. Dziś z kolei Legia zarejestrowała Damiana Warchoła, najlepszego strzelca naszej ligi. 24 latek z Pelikana zdobył jesienią 17 bramek.

Ciekawego zawodnika pozyskała Concordia Elbląg. Z klubem tym związał się Łukasz Kopka, środkowy pomocnik, który ostatnie dwa sezony grał w Szwecji, a wcześniej grał między innymi w rezerwach Lechii Gdańsk, w Legionovii Legionowo i ŁKS Łódź.

W RKS Radomsko zakotwiczył Krystian Krupa, bramkarz Motoru Lublin. Warto przypomnieć, że ten golkiper w styczniu trenował z Bronią i testowany był w naszym klubie.

Eryk Rakowski z Polonii Warszawa dołączył do Pogonii Grodzisk Mazowiecki. Kilka dni wcześniej do tego klubu dołączył Michał Wrześniewski, wychowanek Korony Kielce, ostatnio gracz Znicza Pruszków.

Kompletna giełda transferowa i zmiany w naszych klubach można znaleźć na stronie Sokoła Ostróda TUTAJ

PODOBNE WPISY