Ligowy raport 2. Kłopoty Polonii

Końcówka grudnia w klubach trzeciej ligi grupy 1, to niemal senny okres, okraszony głównie świątecznymi spotkaniami, życzeniami i odpoczynkiem. Najwięcej dzieje się  Polonii Warszawa i niestety w tym zaprzyjaźnionym przez wiele lat klubem nie dzieje się dobrze.

Unia Skierniewice
Patryk Bojańczyk, zawodnik który rozegrał 17 meczów jesienią, postanowił przerwać przygodę z piłką. Portal Lodzkifutbol.pl tłumaczy, że piłkarz chce się skupić teraz na studiach.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Beniaminek spod Warszawy pożegnał się z trenerem, Robertem Moskalem. Powodem były niezadowalające wyniki w rundzie jesiennej.

Polonia Warszawa
Z pracy w klubie zrezygnował Krzysztof Chrobak. Prawdpodobnie przeniesie się do Grodziska. Niemniej jego odejście związane jest z kłopotAami jakie przeżywa Polonia. Część piłkarzy złożyła wezwania do zapłaty, bo klub zalega im duże pieniądze. Z klubem rozwiązał kontrakt za porozumieniem stron, Szymon Kamiński, 20 – letni skrzydłowy. – Najgorsze, że w klubie nie ma nikogo. Nie ma z kim rozmawiać – wściekają się piłkarze. Również nasze próby kontaktu z prezes Anną Wyganowską nie powiodły się – żalą się „Wyborczej” zawodnicy „Czarnych Koszul”.

Olimpia Zambrów
Portal Współczesna.pl pisze o sporych zmianach w klubie. Z drużyny odchodzą: obrońcy Michał Chowaniec, Paweł Kaczmarczyk i Richard Kunoun, pomocnik Maciej Bortniczuk, napastnik Mateusz Nikołajuk oraz bramkarz Marek Szulc.

KS Wasilkow
Jakub Jakimiuk, zdolny młodzieżowiec został zaproszony na testy do pierwszoligowej Termaliki Nieciecza. wiosną do klubu spod Białegostoku powróci po kontuzji Paweł Naliwajko.

Znicz Biała Piska

W tym klubie urlopy, a Marcin Fiedorowicz i Mateusz Ruszczyk wystąpią w weekend w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Futsalu U-20. Zawodnicy zagrają w barwach białostockiej drużyny Futbalo.

Concordia Elbląg

Sztab szkoleniowy Concordii: Łukasz Nadolny, Mateusz Bogdanowicz i Jarosław Talik, wziął udział w czterodniowym stażu trenerskim w ekstraklasowej Lechii Gdańsk.

LIGOWY RAPORT NR. 1 PISALIŚMY TUTAJ

PODOBNE WPISY