Ligowy raport 3. Co słychać u innych?

W miniony weekend kolejną serię meczów towarzyskich rozegrali nasi ligowi rywale. Sporo było bramek, dużo przewija się testowanych zawodników. W miarę możliwości staraliśmy się przygotować rzetelny raport z tego co w ostatnich dniach działo się u innych czwartoligowców.

Mazowsze Grójec – Pilica Białobrzegi 3:8
Białobrzeżanie do przerwy grali w eksperymentalnym składzie i ustawieniu i przegrywali 1:3. W drugiej połowie wszystko wróciło do normy i Pilica strzeliła siedem bramek liderowi ligi okręgowej. Ekipa lidera zrezygnowala z Daniela Witaka, który reprezentował Pilicę w rundzie jesiennej.

Radomiak II – Mszczonowianka Mszczonów 1:3
Mecz rozegrany został w sobotę tuż przed pojedynkiem Broni z Unią, dlatego część naszego sztabu szkoleniowego miała okazaję podglądać Mszczonowiankę. Do 70 minuty mecz był wyrówany, a młody zespół Radomiaka remisował 0:0. Potem rozwiązał się worek z bramkami. Kilka dni wcześniej Mszczonowianka wygrała w sparingu 2:0 z Pelikanem Łowicz.

Granat Skarżysko Kamienna – Oskar Przysucha 2:4
Czołówy zespół świętokrzyskiej ligi okręgowej do 70 minuty remisował z Oskarem. W przysuskiej drużynie testowany był Rafał Gil, który przez dwa tygodnie sprawdzany był w naszej ekipie. Dobry występ zaliczył napastnik z RPA, „Paul” Mnguni. Inny afrykański gracz, który występował jesienią w Oskarze, Luciano Matsoso z Lesotho, jest na liście życzeń czołowych ekip z RPA.

Sparta Jazgarzew – Ursus Warszawa 1:4
Jedyną bramkę dla Sparty zdobył…testowany zawodnik

Błonianka Błonie – KS Raszyn 3:1
Błonianka – Unia Warszawa 1:0 
Dwa mecze rozegrała w sobotę Błonianka. Obu pojedynkach gole zdobywał Rafał Włodarczyk, zawodnik pozyskany ze Znicze Pruszków.

KSZO Ostrowiec – Energia Kozienice 4:0
Jedynym nowym graczem Energii, jaki dołączy do zespołu jest bramkarz z Wisły II Puławy, Mateusz Banachowski.

Pogoń Grodzisk Maz – Pelikan Łowicz – mecz odwołany
Pogoń kilka dni wcześniej przegrała 0:1 ze Zjednoczonymi Stryków.

Mazur Karczew – Victoria II Sulejówek 2:1
Dwa gole dla Mazura zdobył Paweł Bylak.

Huragan Wołomin – Wilga Garwolin 9:2
Wilga nasz pierwszy marcowy rywal ma za sobą pięć meczów sparingowych i tylko remis 3:3 z juniorami Escoli Varsovia. Co do wyników sparingów nie można jednak przywiązuywać większej wagi. 

MKS Piaseczno – Legia Warszawa (Centralna Liga juniorów) 2:2
Nowymi zawodnikami MKS Piaseczno są Zbigniew Obłuski i Maciej Bubiec z KS Warka. Testowany jest też Kewin Przygoda ze Świtu Nowy Dwór Maz.

Drogowiec Jedlińsk – Ceramika Opoczno 1:2
W Drogowcu testowano trzech Ukraińców, przy czym Michaił Koriażnow z Ursusa Warszawa zostanie w tym klubie. Drogowiec pozyskał też Jakuba Mędrzeckiego z Isry Gózd, jest też zainteresowany juniorem Radomiaka, Patrykiem Ciupakiem.

Znicz II Pruszków – Escola Varsovia 1:1
Był to pierwszy zespół rezerw Znicza, ale część zawodników tej drużyny trenuje z pierwszym zespołem, a część z juniorami starszymi.

LKS Promna – Strażak Wielogóra 5:0
Promna po poważnych ubytkach  zbiera piłkarzy, gdzie się da, bo najważniejsze to wystartować w rundzie wiosennej. W sparingu zagrali dobrze znani w Broni – Patryk Węglicki oraz Tunezyjczyk, Wajih Bouchniba.

Naprzód Skórzec – Promnik Łaskarzew 3:2
KS Warka – Perła Złotokłos 2:0 

PODOBNE WPISY