Ligowy raport 4. Ciekawe mecze rywali

Jeszcze dwa tygodnie z małym "haczykiem" pozostało do inauguracji rundy wiosennej w czwartej lidze mazowieckeij - grupa południowa. Wszystkie ekipy rozgrywają mecze towarzyskie - testują nowych zawodników, nowe ustawienia. Do wyników meczów towarzyski trzeba zawsze brać dystans. Niemniej zapowiada nam się bardzo ciekawa wiosna.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Pilica Białobrzegi 4:0
Pierwsza sparingowa porażka Pilicy tej zimy. Trener Maciej Śliwowski tłumaczył, że jego ekipa nie zagrała w najmocniejszym składzie, a ponadto Pilica ostatnio ciężko trenowała i zespół czuł w nogach treningi.

Mszczonowianka Mszczonów – Victoria Sulejówek 0:3
Victoria już do przerwy prowadziła różnicą trzech goli. – Nasi zawodnicy wyszli na pierwszą połowię jak na odrobienie pańszczyzny i przeciwnik będąc szybszy, lepiej biegający to wykorzystał – powiedział szkoleniowiec Mszczonowianki dla oficjalnej strony klubowej.

Mazowsze Grójec – Sparta Jazgarzew 1:7
Wygrana nad liderem radomskiej okręgówki robi wrażenie. Trzy gole zdobył tajemniczy, testowany zawodnik.

Radomiak II Radom – Oskar Przysucha 0:2
Neptun Końskie – Oskar Przysucha 1:1
Oskar w ostatnich dniach rozegrał dwa mecze. W sobotę pokonał rezerwy Radomiaka, ale trzeba zaznaczyć, że w drużynie gospodarzy zagrało siedmiu zawodników z drugoligowej kadry. Z kolei w środę przysuszanie zremisowali z liderem czwartej ligi świętokrzyskiej. W 80. minucie rzutu karnego nie wykorzystał Rafał Gil

Błonianka Błonie – Hutnik Warszawa 4:1
Kolejny dobry mecz Błonianki z przedstawicielem stołecznej okręgówki. Kolejna bramka Rafała Włodarczyka pozyskanego ze Znicza Pruszków.

Energia Kozienice
Nie doszły do skutku dwa ostatnie mecze Energii. Kozieniczanie mieli w sobotę grać z juniorami Polonii Warszawa, w środę z Pilicą Białobrzegi.

Dolcan Ząbki – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3:0
Grodziszczanie tak jak większośc ekip w sparingach, grają w kratkę. Potrafili kilka dni wcześniej pokonać trzecioligowy Ursus Warszawa, a sobotę przegrali wysoko w Ząbkach.

Mazur Karczew – Drukarz Warszawa 7:3 (3:2)
Już w 40 sekundzie Mazur zdobył pierwszą bramkę, a po dwóch minutach było 2:0.

Wilga Garwolin – KS Raszyn 2:3
Siódma sparingowa porażka Wilgi, chociaż w tym meczu trener Sergiusz Wiechowski miał do dyspozycji 17 zawodników i Wilga jego zdaniem stworzyła sobie więcej okazji do zdobycia goli.

MKS Piaseczno – Unia Warszawa 0:3
MKS Piaseczno – Bug Wyszków 5:0
Piaseczno zagrało dwa sparingi w ciągu jednego weekend.

Drogowiec Jedlińsk – Powiślak Końskowola 3:5
Beniaminek z Jedlińska przegrał z liderem lubelskiej czwartej ligi.

Znicz II Pruszków – GLKS Nadarzyn 0:3
Przeciwnikiem rezerw Znicza był A-klasowy Nadarzyn

LKS Promna – Iskra Zbrosza Duża 20:0
Nawet jeśli przeciwnik jest z klasy B, to wynik budzi szacunek. Osiem bramek zdobył Krzysztof Wydra, latem testowany przez Broń.

Naprzód Skórzec
Zespół miał grać z Mazovią Mińsk Maz, ale pojedynek został odwołany

Perła Złotokłos – Escola Varsovia 0:3
Perła rozegrała zimą pięć sparingów i żadnego nie wygrała