Ligowy raport

W weekend odbyły się kolejne sparingi trzecioligowców. Nasi rywale udanie grali z drużynami z wyższych lig, łącznie ze zwycięstwem z pierwszoligowcem. Do trzeciej ligi trafia coraz więcej zawodników z wyższych lig. Zapraszamy na ligowy raport: wyniki sparingów i informacje o przygotowaniach rywali.

 

Sokół Aleksandrów Łódzki – Znicz Pruszków 1:0

Lechia Tomaszów Maz. – Górnik Wałbyrzch 3:1 – Lechia pokonała lidera III ligi dolnośląskiej. Do drużyny z Tomaszowa dołączył Adrian Rejmak z Zagłębia Lubin

Świt Nowy Dwór Maz. – Legia II Warszawa 5:1 – Świt rozbił w drugiej połowie sąsiada w tabeli, grającego w odmłodzonym składzie.

Polonia Warszawa- Legionovia Legionowo 0:5 – Polonia poniosła wysoką porażkę z rywalem Broni sprzed tygodnia. Do „Czarnych Koszul” maj dołączyć Przemysław Szabat (ostatnio Świt Nowy Dwór Maz. ).

KSZO Ostrowiec Św. – ŁKS Łódź 2:4 – Drugi raz ŁKS wygrał 4:2, choć prowadził już 4:0.  Łódzka drużyna została zasilona trzema piłkarzami z drugiej ligi – z Siarki Tarnobrzegi i Okocimskiego Brzesko.

Pelikan Łowicz – Mszczonowianka Mszczonów 5:0

GKS Bełchatów – Warta Sieradz 0:1 – To chyba największa niespodzianka sparingów. Warta pokonała pierwszoligowca.

Ursus  Warszawa – Dolcan Ząbki 1:1 – W rozegranym trójmeczu Ursus zremisował z pierwszoligowcem. Sztab Ursusa zapowiada, że w zespole nie będzie zimą znacznych zmian. W Dolcanie testowany był radomianin, Bartosz Bobrowski, do niedawna grający trener Startu Otwock. Drużyna Dolcanu praktycznie rozsypała się i możemy spodziewać się, że część piłkarzy trafi do naszych ligowych rywali.

Ursus Warszawa – Pogoń Siedlce 0:3

Pogoń Grodzisk Maz. – Bzura Chodaków 3:0 – Pogoń wygrała sparing i testuje całą grupę nowych zawodników.

Błękitni Raciąż- Sparta Złotów 9:0 – Błękitni rozbili drużynę pilskiej okręgówki. Do naszego bezpośredniego rywala o utrzymanie dołączył Paweł Nowotka ze Startu Otwock.

Polonia Poraj- Warta Działoszyn 2:3

Sparta Jazgarzew – Energia Kozienice 1:1 – W Kozienicach duże zmiany kadrowe, na mecz stawiło się tylko 14 zawodników. Po Michale Bojku i Bartłomieju Siwaku, kolejnym byłym zawodnikiem Broni, który odszedł z Energii jest Daniel Ciupiński.