Ligowy raport nr. 1

Runda jesienna ledwie się zakończyła, ale spora część klubów wcale nie zapadła w zimowy sen. Rozegrano już nawet pierwsze sparingi, a w kilku klubach doszło do pierwszych zmian kadrowych. Dziś 1 część ligowego raportu. Do rozpoczęcia ligowej wiosny co jakiś czas będziemy informować o tym co dzieje się w klubach trzeciej ligi grupy 1.

Kameruńczyk w Polonii
Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Polonia Warszawa 3:1
Pierwszy mecz towarzyski z udziałem ekip z naszej grupy. W drużynie ze stolicy zagrał zawodnik z Kamerunu, Ransom Etengeneng Akangmba. Występował ostatnio w Płomieniu Dębe Wielkie (liga okręgowa).

Lechia testuje
Lechia Tomaszów Mazowiecki – Lider Włocławek 3:1
Lechia Tomaszów tuż po zakończeniu rundy ma w planach rozegranie dwóch sparingów. W jednym pokonała czwartoligowca z Włocławka, a z kolei 4 grudnia zagra z Legionovią na wyjeździe. Jednym z testowanych ma być Piotr Gulj ze Stali Niewiadów. 

Zmiany w Pelikanie
Damian Warchoł lider tabeli strzelców naszej ligi, testowany był w ostatnich dniach w Radomiaku Radom. Decyzja, czy zostanie tam na dłużej, powinna zapaść do niedzieli. Z kolei Damian Szczepański, który dla Pelikana zagrał 11 meczów, rozstał się z tym klubem. Z zespołu Pelikana ubył też bramkarz, Maciej Humerski, który wystąpił w 14 meczach „Ptaków”, w których wpuścił 23 bramki.

Bociek odchodzi z Sokoła
Mikołaj Bociek odszedł z Sokoła Aleksandrów Łódzki. Zagrał jesienią w 9 meczach i zdobył trzy gole dla Sokoła. Jak pisze lodzkifutbol zawodnika chętnie widziałaby u siebie Omega Kleszczów.

RKS Radomsko chce być mocny
W Radommsku sporo mówi się o tym, że zespół wiosną będzie solidnie wzmocniony. Drużyna wyjedzie na tygodnioy obóz do Staszowa. Na Twitterze gruchnęła też informacja, że RKS złozył atrakcyjną ofertę Mateuszowi Furmanowi, solidnemu zawodnikowi Znicza Biała Piska.

PODOBNE WPISY