Lublin zamiast N9

LUBLINIANKA LUBLIN - BROŃ RADOM
Sobota godz. 13

Zaplanowany na najbliższą sobotę mecz sparingowy Broni Radom z Lublinianką Lublin dojdzie do skutku, ale...w Lublinie. Dla naszej drużyny będzie to już generalny sparing przed inauguracją rundy wiosennej.

Po ostatnich opadach deszczu i śniegu z deszczem płyta boiska stadionu przy ul. Narutowicza 9 jest zbyt grząska. Żeby jej nie zniszczyć, sztab szkoleniowy postanowił szukać innych możliwości. Na pewno w grę wchodziła już tylko naturalna nawierzchnia, bo po wielu tygodniach treningów na „sztucznej”, stawy i ścięgna są już mocno wyeksloatowane.
Przed meczem z Lublinianką jest kilka drobnych urazów i trener Tomasz Dziubiński przyznał, że nie będzie ryzykował i wszyscy nie zagrają. Zabraknie między innymi Przemysława Wicika i Bartłomieja Krukowskiego.

Lublinianka w trzeciej lidze lubelsko – podkarpackiej zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, ale do bezpiecznej strefy brakuje jej tylko trzy punkty. W ostatnim meczu kontrolnym w lipcu 2013 roku, Lublinianka pokonała Broń w Radomiu 1:0. Oba zespoły zmierzą się ze sobą na bocznym boisku Areny Lublin. Ciekawostką jest fakt, że o godz. 11 czyli tuż przed tym meczem, naprzeciw siebie staną Motor Lublin i Radomiak Radom.

PODOBNE WPISY