Macie charakter, dacie radę

WARTA SIERADZ - BROŃ RADOM
Środa, godz. 18

- Poza meczem ze Startem Otwock powiedziałem chłopakom, że jestem z nich dumny. Cokolwiek się nie wydarzy, to za tą walkę i charakter jaki pokazują na boisko, jestem im bardzo wdzięczny. Wierzę, że w dwóch ostatnich meczach z Wartą w Sieradzu i z Sokołem w sobotę równiez chłopy dadzą z siebie wszystko - mówił ostatnio trener Broni, Dariusz Różański i my tylko możemy przklasnąć jego słowom.

Przed nami ostatni daleki wyjazd w tym sezonie. W Sieradzu zawsze yło cięzko, wygraliśmy tylko raz, ale wiemy, że w ekipie gospdoarzy nastroje po tym sezonie są podobne. Wygrana pozwoli nam wskoczyć na 10 miejsce.

Broń nie może zagrać w najmocniejszym składzie. Przemek Wicik doznał kontuzji, która wykluczyła go z gry już do końca sezonu, bo na sobotę też nie będzie gotowy do gry. Z kontuzją w niedzielę zszedł Michał Bojek i jego występ w Sieradzu stoi pod znakiem zapytania. Ponadto na pewno nie zagra Dawid Sala, który musi pauzować za czerwoną kartkę.

Jesienią było 1:1 na stadionie Broni, a nasz zespół miał kilka świetnych okazji, których nie wykorzystał. W Sieradzu nastroje są podobne, bo w Warcie zaszło sporo zmian kadrowych, wszystko po to, aby utrzymać ligę. Tymczasem zespół podobnie jak Broń zostanie zdegradowany, chyba, że stanie się jakiś cud….wszak w polskiej piłce już nie takie rzeczy widziano. W meczu z Bronią nie zagra wysoki środkowy obrońca, Patryk Krymarys.

ZOBACZ JESIENNE SPOTKANIE BRONI Z WARTĄ TUTAJ

Obie drużyny dzieli 3 punkty. Jeśli Broń wygra to wskoczy na 10 lokatę.

Nie planujemy w środę relacji live, ale wynik będzie można oczywiście znaleźć na naszej stronie.

PODOBNE WPISY