Mamy komplet punktów!

BROŃ RADOM - POLONIA WARSZAWA 2:1 (0:1)
Bramki:
Goljasz 46, Michał Kielak 74 - Pazio 9
Broń: Kosiorek - Bartosiak, Wrześniewski, Kośmicki, Olszewski, Kielak, Dias, Kumoch, Głowacki (83. Zborowski), Elian (90. Kowalczyk), Goliasz.
Polonia: Brudnicki - Mikołajewski, Kluska (65. Pieczara), Paczuk, Pieńkowski (78. Niewiarowski), Roguski (78. Marcio), Kiczuk, Marciniec, Pazio, Wełna, Piątek.

Był charakter, mega walka, ambicja i dużo włożonego zdrowia w całe spotkanie. Było też klimatycznie jak za dawnych lat. Sporo widzów na trybunach, dobry doping z obu stron, oprawa, kawał niezwłego futbolu jak na trzecioligowe realia. Podziękowania dla piłkarzy i dla kibiców, bo po takich meczach jeszcze głośno można krzyczeć "Była, będzie, jest...!!!"
Więcej w rozwinięciu

Polonia przyjechała do Radomia zdeterminowa i w pierwszej połowie była zespołem lepszym. Szybko objęła prowadzenie, miała też okazje na podwyższenie rezutatu, ale też Broń po strzale Janka Głowackiego mogła wyrównać.
Nasz zespół na drugą połowę wyszedł zmobilizowany i już w 40 sekundzie drugiej połowy udało się wyrównać. Obraz gry sie nie zmienił. Polonia atakowała, ale niewiele z tego wynikało. Z biegiem czasu to nasz zespół grał odważnie i coraz częściej zagrażał przyjezdnym. Udało się w końcu pokarać rywala za błędu i Michał Kielak zdobył zwycięskiego gola. Im bliżej końca, tym ataki zespołu ze stolicy były coraz bardziej szarpane, nerwowe. Czas uciekał, zespół Polonii był nieskuteczny, a Broń charakternie dążyła do strzelenia jeszcze jednej bramki. Po kontrach było jeszcze bardzo blisko.
Podzięwania dla kibiców obu drużyn i piłkarzy za świetne widowisko. Polonii życzymy wygranych w kolejnych meczach!