Mamy licencję na sztuczne

Mamy dla naszych kibiców znakomitą informację. Wszystko wskazuje na to, że już w rundzie wiosennej tego sezonu, Broń grać będzie swoje mecze na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Decyzję w sprawie przyznania licencji podjął Mazowiecki ZPN. Czekamy na wyjazd do Wierzbicy, a potem wracamy na Planty!!!

Gra na „sztucznej” ma swoje wady i zalety. Nie jest tajemnicą, że gra na takiej nawierzchni nie wychodzi na zdrowie piłkarzom. Również samo widowisko sportowe nie jest takie samo jak na dużej naturalnej nawierzchni, z jakiego Broń korzystała w Kozienicach. Mądre powiedzenie mówi, że wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej i w myśl porzekadła drużyna grać będzie przed własną publicznością.

Zgodę na warunkową grę na Plantach wydała Komisja Licencyjna Mazowieckiego Związku Piłki Nożne. Pozytywnie prośbę naszego klubu zaopiniowały Radomski OZPN oraz policja. Na pewno wiosną meczów nie będą mogli oglądać kibice gości, którzy przyjadą na mecz zorganizowaną grupą.

17 marca o godz. 15 czeka nas pierwszy tegoroczny mecz o punkty. Już teraz kibice i piłkarze myślą o wyjeździe na derby powiatu radomskiego z Orłem Wierzbica. Tydzień później zagramy z Włokniarzem. Poniżej dokłądny terminarz. 

Mecze Broni wiosną w roli gospodarza

24 marca – Broń – Włókniarz Zelów
6 kwietnia – Broń – Hutnik Warszawa,
28 kwietnia – Broń – Narew Ostrołęka
5 maja – Broń – Zawisza Rzgów,
19 maja – Broń – Radomiak 1910 SA Radom (mecz w Radomiu na stadionie przy ul. Struga 63),
2 czerwca – Broń – Ursus Warszawa.

PODOBNE WPISY