Mamy sponsora. Typujemy 4 kolejkę

Za nami trzy kolejki Ligi Typera. To cały czas początek zabawy i każdy może jeszcze dołączyć do rozgrywek. Miło nam poinformować, że sponsorem Ligi Typera został pan Marcin - na co dzien fotograf, pasjonat piłki nożnej, a przede wszystkim kibic Broni Radom. Jest on jednocześnie właścicielem fotograficznego portalu Broniarze.pl. Na tym właśnie portalu można oglądać zdjęcia z meczów naszej drużyny na swoim stadionie.
Dla pierwszych trzech osób Broniarze.pl oraz nasz klub ufundują nagrody, które wręczymy po ostatniej kolejce rundy jesiennej (pod koniec listopada).


W rozwinięciu regulamin naszej zabawy.
ZAREJSTRUJ SIĘ I ZALOGUJ SIĘ Z LEWEJ STRONY W LIDZE TYPERA TUTAJ

Regulamin gry
1. W każdą kolejkę IV ligi i Pucharu Polski na szczeblu ROZPN typujemy wyniki meczów. Za dokładny wynik trafiony, system przyznaje 3 punkty, za trafiony wynik 1 punkt, a nietrafiony 0 pkt.
2. Jedna osoba może posiadać tylko jedno konto gracza. W przypadku wychwycenia drugiego konta tej samej osoby, będziemy musieli skasować gracza bez powiadomienia.
3. Administratorzy strony internetowej, piłkarze, trenerzy oraz działacze Broni Radom, mogą brać udział w zabawie, ale nie mają prawa do nagrody. W przypadku zajęcia miejsca premiowanego nagrodą, przez któregoś z pracowników lub współpracowników klubu, nagroda przechodzi na kolejną osobę.
4. Dla pierwszych trzech osób klub przygotuje drobne gadżety klubowe. Zwycięzca otrzyma karnet na mecze seniorów Broni w rundzie wiosennej 2017. W przypadku jeśli znajdzie się patron tytularny, wówczas o kolejnych nagrodach poinformujemy w oddzielnej informacji.
5 Gra rozpoczyna się 5 sierpnia 2016 (piątek), a kończy wraz z zakończeniem rundy jesiennej. Wszak nie jest wykluczone, że w listopadzie w przypadku dobrej pogody nie będzie rozgrywana jeszcze jedna kolejka. Dodatkowym bonusem będzie typowanie meczów Pucharu Polski z udziałem Broni.
6. Już można się rejestrować i logować. Osoby, które założą wulgarne, prowokujące i obrażające inne kluby – Nicki – będą usuwane z gry.
Życzymy miłej zabawy!