Mamy wiosnę, zagraj w Broni!

"CHCESZ BYĆ PIŁKARZEM
ZOSTAŃ BRONIARZEM"

Pod takim hasłem jesienią odbywał się nabór najmłodszych piłkarzy. Przeszedł on nasze najśmielsze oczekiwania. Cieszymy się, że Broń tak dobrze jest postrzegana i macie Państwo tak duże zaufanie do naszych trenerów. Również wiosną ogłaszamy kolejny nabór do naszych drużyn. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
Trzy przegrane mecze derbowe w ostatnich dniach niczego nie zmienią - Broń to obecnie cztery zespoły na szczeblu mazowieckim, w tym trzy w Ekstralidze - czyli na możliwie najwyższym poziomie.
TEGO NIE MA ŻADEN INNY KLUB W REGIONIE!

W tym tygodniu treningi już odbywają się na powietrzu. Poniżej podajemy godziny i terminy treningów w najmłodszych grupach, bo wielu rodziców dzwoni i dopytuje.
Rocznik 2009 (trenerzy Dariusz Różański i Ireneusz Gorczyca) - Poniedziałek godz. 17.45, czwartek godz. 18.45
Rocznik 2010 (trenerzy Dariusz Różański i Ireneusz Gorczyca) - Poniedziałek godz. 18.45, czwartek godz. 17.45
Zajęcia odbywają się na bocznym, trawiastym boisku przy ul. Narutowicza 9. Wjazd za hotelem Gromadą
Roczniki 2011 i 2012 (trener Mariusz Lis wraz z asystentem) - Poniedziałek godz. 18.30 hala przy LO. Chałubińskim. Czwartek PG 8 ul. Piastowska od godz. 18.30

Odnośnie nabór do trochę starszych roczników, prosimy odwiedzać podstrony danych roczników, kontaktować się bezpośrednio z trenerami. Numery telefonów można znaleźć po lewej stronie w dziale TRENERZY

PODOBNE WPISY