Mecz towarzyski z Widzewem II

Mecz towarzyski
BROŃ RADOM - WIDZEW II ŁÓDŹ 1:3 .
Bramki: Chyrchała 26 - ??? 45, ??? 77, ??? 80
Broń 1 połowa: Piotrowski - Bartosiak, Kośmicki, Kacprzycki, Zborowski, Kumoch, Ambrozik, Edgardo, Pryliński, Chyrchała, Pawełek. 
Broń II: Kołodziej- Zborowski (70 Wiecaszek), Kacprzycki, Drachal, Wojtala, Poręba, Kumoch (65 Dąbrowski), Głowacki, Grudzień (65 Woźniak), Czyżewski, Kwaczreliszwili.

W sobotę nasi piłkarze rozegrali będą mecz towarzyski po zakończeniu rundy jesiennej. W tym spotkaniu pojawiła się spora grupa testowanych zawodników. Głownie byli to młodzieżowcy.
W pierwszej połowie pośrod testowanych pojawili się Kacprzycki ze Żbika Nasielsk, Kolumbijczyk Edgardo, Pryliński były gracz Motoru, ostatnio Powiślaka Końskowola, Chyrchała z Błonianki i Pawełek z Lechii Tomaszów. Po przerwie wśród testowanych zagrali jeszcze Maksymilian Czyżewski ze Żbika Nasielsk i Sebastian Kwaczreliszwili z Ząbkovii.
Ciekawostką jest fakt, że w ekipie Widzewa II zagrał...Robert Kowalczyk, do niedawna zawodnik Broni.

Więcej w rozwinięciu

Samo spotkanie do 60 minuty było bardzo wyrównane. Potem w Broni zagrała sama młodzież i po błędach zespół stracił dwa gole. Na szczęście wynik w tym pojedynku nie miał większego znaczenia.

Z różnych przyczyn w Broni nie zagrali: Jakub Kosiorek, Michał Wrześniewski, Bartosz Olszewski, Matheus Dias, Elian Hernandez, Piotr Goljasz.
W środę o godz. 13.30 odbędzie się kolejny mecz towarzyski na który dojadą następni testowani.

PODOBNE WPISY