Męczące testy dla seniorów (ZDJĘCIA)

Piłkarze naszej trzecioligowej drużyny w środę i czwartek przechodzili testy wytrzymałościowe. Od ich wyników zależeć będzie jakie obciążenia będzie mógł każdemu dołożyć sztab szkoleniowy. Najważniejsze, aby w trakcie sezonu nie było otak zwanych "zajechanych" piłkarzy, jak i takich, którzy mają siłę na 60 minut. 

FOTOGALERIA TUTAJ

W środę odbyły się testy szybkościowo – wytrzymałościowe (spriont 10×30 metrów), a w czwartek tak zwane Bip-testy. Prowadzone one były przez fachowców, trenerów związanych z lekkoatletyką, Grzegorza Krzoska i Artura Błasińskiego. 

– Tego typu testy przeprowadzamy w drużynie już czwarty raz, czyli od dwóch lat przed każdą rundą. Mają one dużą zaletę, bo od ich wyników wiemy, komu jakie narzucić obciążenia treningowe – mówi trener Broni, Tomasz Dziubiński.

Łączne wyniki testów trener powinien poznać do końca tygodnia. W sobotę o godz. 13 nasza drużynę czeka pierwszy mecz kontrolny. Zapowiedź towarzyskiej potyczki z Lechią Tomaszów Mazowiecki, będzie można znaleźć na naszym portalu już jutro.

PODOBNE WPISY