Memoriał. Dzień 2. Wyniki i tabela LIVE

Przed nami drugi dzień Memoriał Zdzisława Miłkowskiego. W niedzielę kolejne mecze toczyć się będą od godz. 9. Zapraszamy do hali, PG 13 przy ul. 25 Czerwca 79, lub do śledzenia relacji na żywo.

RELACJA LIVE DZIEŃ 2 TUTAJ

Komplet wyników, strzelcy goli z soboty znajdzie TUTAJ

TABELA I MEMORIAŁU ZDZISŁAWA MIŁKOWSKIEGO.
1. Delta Warszawa              11          30         36-8
2.  KSZO Ostrowiec Św.        11         27         31-13
3. Stal Stalowa Wola            11          24         33-21
4. Mazowsze Grójec             11         22          24-15
5. Polonia Warszawa           11          21          23-16
6. Celcium Skarżysko          11          17         14-15
7. Juventa Starachowice       11         16          15-23
8.  BROŃ RADOM               11          12          19-21
9. ZWAR Międzylesie           11         10         19-28
10. Znicz Kłobuck                 11          7         12-25
11. AP Star Starachowice     11          4        7-29
12. BROŃ II RADOM             11         2          10-31

XI KOLEJKA
Broń Radom – Broń II Radom 7:3, Maleta 2, Fituch 2, Woźniak 2, Czyż –  – Korczak, Grudzien 2
KSZO Ostrowiec – Star Starachowice 2:1, Kamiński, Adamski – Pisarski.
Polonia Warszawa – Juventa Starachowice 1:2, Piwoński – Bogacz, Mikos
Delta Warszawa – Mazowsze Grójec 4:0, Kucharski 2, samobójcza, Ludwinowski –
Stal Stalowa Wola – Celcium Skarżysko 4:1, Panicz, Mróz, Naslyon, Mazurek – Lipieniecki –
Znicz Kłobuck – Zwar Międzylesie 1:2, Szczypior – Bugalski, samobójcza.

X KOLEJKA
Broń Radom – KSZO Ostrowiec Św 1:4 Wiechecki – Kamiński, Lipka 3.
Delta Warszawa – Star Starachowice 5:1, Wiktorowski 2, Serokin, Wojciechowski, Adamczyk – Mączakowski.
Broń II Radom – Polonia Warszawa 0:1, Antoniewicz.
Stal Stalowa Wola – Juventa Starachowice 2:3, Panicz, Mróz – Zieja 2, Mikos.
Znicz Kłobuck – Mazowsze Grójec 0:3,
samobójcza, Kozłowski, Hamulczuk.
Zwar Międzylesie – Celsium Skarżysko 0:2, Krakowiak 2.

IX Kolejka
Broń Radom – Polonia Warszawa 2:4, Kozera, Stępień – Piwoński, Wysocki, Orełko, Antoniewicz.
Delta Warszawa – KSZO Ostrowiec 1:3, Rossa – Kamiński 2, Lipka.
Broń II Radom – Stal Stalowa Wola 1:6,
Grudzien – Panicz 4, Stępak, Nguen.
Znicz Kłobuck – Star Starachowice 2:1, Szczypior, Sławuta – Mączakowski.
Zwar Międzylesie – Juventa Starachowice 2:4, Góźdź, Gawryś-Cieśla 3, Bogacz.
Celsium Skarżysko Kamienna – Mazowsze Grójec 1:1, Krakowiak – Skarżyński

VIII KOLEJKA
BROŃ Radom – Delta Warszawa 0:4 -Kucharski 2, Wójcik, Rossa.
Polonia Warszawa – Stal Stalowa Wola 4:3 Jasiński, Piwoński, Barlicki, Orełko – Naslyon 3
Znicz Kłobuck – KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:4, Szczypior – Kamiński 2, Lipka, Puka.
Broń II Radom – Zwar Międzylesie 0:1 Bugajski (na 7 sek przed końcem)-
Celcium Skarżysko – Star Starachowice 2:1, Krakowiak 2- Mączakowski.
Mazowsze Grójec – Juventa Starachowice 2:0, Dąbkowski 2

VII kolejka
Broń Radom – Stal Stalowa Wola 1:2, samobójcza – Książek 2,
Znicz Kłobuck – Delta Warszawa 1:3, Szczypior – Kucharski, Wójcik, Ludwinoowski.
Zwar Międzylesie – Polonia Warszawa – 1:2, Buczek – Jasiński, Wysocki
Mazowsze Grójec – Broń II Radom 4:1, Hamulczuk 3, Skarżyński – Kopyt.
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Celsium Skarżysko Kam 2:0. Lipka, Woźniak.
Juventa Starachowice – Star Starachowice 1:2, Szary, Cieśla – Bogacz.

PODOBNE WPISY