Młody pomocnik, który trafił do Broni w przerwie zimowej, już na początku rundy, w meczu z Włókniarzem Konstantynów Łódzki odniósł kontuzję, która okazała się na tyle poważna, że konieczna była operacja. Dzisiejszy trening miał przede wszystkim chrakter rozruchu i jeszcze trzeba trochę czasu, aby rozpoczęły się pełne zajęcia treningowe. Życzymy „Pelemu”szybkiego powrotu do formy i na boisko.



