Michał Kula zawodnikiem Broni

WITAMY NA POKŁADZIE!!!

Michał Kula, 33 - letni golkiper z bardzo bogatą karierą i wysokimi umiejętnościami, podpisał umowę i zostaje w Broni Radom. Tym samym w naszym zespole grać będzie dwóch mocnych golkiperów, a trener Artur Kupiec wraz ze szkoleniowcem bramkarzy, Wojciechem Kędzierskim, będą mieli sporą zagwodkę. Najważniejsze, aby w danym dniu meczowym bronił lepszy, a drużynie wyszło to na dobre.

Kula to wychowanek Widzewa Łódź. W barwach tego klubu debiutował w ekstraklasie. Ciężko było mu wywalczyć na dłużej miejsce między słupkami na najwyższym szczeblu. Grał też między innymi w Szczakowiance Jaworzno, Kmicie Zabierzów, zaliczył też występy w ekstraklasach szkockiej i greckiej. Przez ponad dwa sezony bronił w Radomiaku Radom. Potem doznał poważnej kontuzji i na jakiś czas wypadł z obiegu. W ostatnich miesiącach był golkiperem Energiii Kozienice. Tam pod skrzydłami Edwarda Mindy ciężko trenował, wracał do zdrowia i dziś czuje się doskonale. Zresztą Michał Kula w dwóch dotychczasowych, sparingowych występach pokazał, że ma spore umiejętności, że po kontuzji nie ma już śladu.
Trener Artur Kupiec od początku zabiegał o to, aby pierwszy bramkarz, Paweł Młodziński miał mocne wsparcie i pomoc w bramce. Tak jak już pisaliśmy, w zespole mającym takie aspiracje jak Broń, na każdą pozycję potrzeba dwóch dobrych graczy.
Michał witamy na pokładzie i życzmy powodzenia!!!

PODOBNE WPISY