Mile widziana powtórka sprzed roku?

RUCH WYSOKIE MAZOWIECKIE - BROŃ RADOM
Niedziela godz. 16
Stadion ul. 1 Maja 16 w Wysokiem Mazowieckim


Daleki i ciężki wyjazd czeka naszych piłkarzy w niedzielę. To już czwarty mecz z rzędu rozgrywany na wyjeździe. Szykuje się trudna przeprawa, ale zarazem ważny mecz w kontekście układu w tabeli. Rok temu nasza drużyna wygrała 5:1 z Ruchem na jego boisko. Chciałoby się powtórzyć sukces, ale nawet skromne 1:0 dla Broni będzie mile widziane. - Drużyna wie o co gra. Zdaje sobie sprawę jaki mamy cel i nie możemy sobie pozwolić na kolejną stratę punktów, z zespołem który też jest w dolnych rejonach - mówi trener Broni, Dariusz Różański.

Przed rokiem Broń jechała na mecz z Ruchem jako zespół, który na wyjeździe jeszcze nie wygrał. Po fantatstycznej grze Broń wygrała 5:1, a trzy bramki i mecz życia zagrał Emil Więcek.

ZOBACZ MECZ RUCH – BROŃ 1:5 TUTAJ

W rewanżu w Radomiu nasz zespół po fatalnym występie dość nieoczkiewanie przegrał z Ruchem 1:2, gdzie jedyną bramkę zdobył Adam Imiela.

ZOBACZ MECZ BROŃ – RUCH 1:2 TUTAJ

Przed nami trzecie spotkanie obu drużyn. Nasza Broń jedzie niemal w komplecie i po zwycięstwo.

– Jest w nas ogromna sportowa złość po ostatnim meczu w BIałej PIskiej. Cały czas nie możemy się pogodzić z faktem, że dwyukrotnie prowadzimy, gramy dobre spotkanie, a dwa proste błędy sprawiają, że do domu wracamy bez punktów. Mój zespół musi sobie uświadomić, że czasem jeden, dwa błędy sprawiają, że wysiłek całego zespołu przez 90 minut idzie na marne. Analizowaliśmy ten mecz. Wierzę, że drużyna wyciągnie wnioski. Ekipa Ruchu ma duży potencjał i jest bardzo groźna – zaznacza trener Broni, Dariusz Różański.

Ruch w trzech meczach u siebie, jeszcze nie zaznał smaku zwycięstwa, ale statystyki nie mają tu żadnego znaczenia. Kiedy jechaliśmy do Białej Piskiej, również pisaliśmy, że Znicz w czterech meczach nie wygrał u siebie, ale przełamał się w meczu z Bronią. Niedzielny rywal ma na swoim koncie 7 punktów. W ostatniej kolejce na wyjeździe pokonał RKS Radomsko.
Z nasz zespół jeśli wyjdzie na boisko maksymalnie skoncentrowany i cała jedenastka walczyć będzie za drużynę i dobry wynik, to pojedynek możemy skończyć z optymizmem.

W ostatnich zajęciach z powodu przeziębienia nie uczesatniczył Jakub Góźdź i tego zawodnika raczej w niedzielę nie zobaczymy. Zwycięski skład z ostatniego tygodnia zawiódł i można przypuszczać, że trener Różański dokona kilku korekt w składzie.

– Jakieś zmiany na pewno będą, ale w sobotę mamy jeszcze przedmeczowy rozruch i dopiero po nim będą mądrzejszy jeśli chodzi o wyjściową jedenastkę – zaznacza trener naszego zespołu.

W NIEDZIELĘ OD GODZ. 15.30 BĘDZIE MOŻNA ŚLEDZIĆ RELACJĘ NA ŻYWO NA NASZYM PORTALU

PODOBNE WPISY