Minął tydzień. Hat tricki naszych piłkarzy

Za nami kolejny ligowy tydzień. Tradycyjnie przeanalizowaliśmy występy naszych wychowanków i byłych zawodników. Mało grali nasi pierwszoligowcy. Natomiast skutecznością popisali dwaj gracze - Kamil Czarnecki i Marcin Trojanowski (na zdjęciu).

I liga

* Jakub Chrzanowski (Miedź Legnica) wszedł w 81 minucie w meczu ze Stomilem Olsztyn (1:1)

* Adrian Dziubiński (Pogoń Siedlce) spędził ostatnie 11 minut w meczu wyjazdowym z Olimpią Grudziądz, który Pogoń wygrała 1:0

III liga

* Paweł Młodziński i Arkadiusz Osiewicz (Pilica Białobrzegi), zagrali po 90 minut w meczu z ŁKS Łódź. Arkadiusz Oziewicz zdobył w 18 min gola z rzutu karnego

* Andriej Radczenko (ŁKS Łomża) zadebiutował w nowej drużynie w meczu z Warmią Grajewo 3:1.

IV liga

* Maksym Kobylarczyk, Kamil Czarnecki (obaj Szydłowianka), po 90 minut w meczu z Orłem Wierzbica 3:0. Ten drugi wszystkie trzy gole. W barwach Orła wystąpili: Patryk Czarnota, Wojciech Kupiec, Wiktor Kupiec, Cezary Zieliński, Tomasz Bartosiak.

* Bartłomiej Książek (Oskar Przysucha)  pojawił się na boisku w 80 w meczu wyjazdowym z Wilgą Garwolin, który Oskar wygrał 3:0.

* Daniel Ciupiński oraz Piotr Budziński (Energia Kozienice), po 90 minut w meczu wyjazdowym ze Spartą Jazgarzew.

* Michał Majos, Anatolij Titunin (obaj Mazowsze Grójec) po 90 minut w przegranym na wyjeździe 0:2 meczu z  Żyrardowianką Żyrardów.

Klasa Okręgowa

* Mariusz Witaszek, Oskar Bawor (Polonia Iłża) – po 90 min w meczu z Jodłą Jedlnia (0:1). W ekipie Jodły zagrał Michał Modzelewski.

* Ireneusz Głogowski, Daniel Grymuła, Wojciech Gędaj po 90 minut (KS Potworów) w meczu z KP Stanisławice 2:2

Piotr Prasek, Michał Szmit, Łukasz Pełka po 90 minut i Kamil Oparcik (ostatnie 5 minut). – wszyscy Promna – zagrali w meczu z Prochem Pionki 1:1. W zespole Prochu 88 minut zagrał Mateusz Kołodziej.

* Paweł Śmielak (Legion Głowaczów) – ostatnie 35 minut w meczu z Plonem Garbatka 0:3

* Paweł Lewandowski, Piotr Wróblewski, Michał Trojanowski (65 min), Szymon Pilarek . – wszyscy Iłżanka Kazanów – zagrali w meczu z Pilicą Nowe Miasto 1:0.

Klasa A

Z tego szczebla nie prowadzimy raportów, ale ciekawostką dla kibiców Broni był mecz Zamłynia Radom z Megawatem Świerże Górne 7:1. Trzy bramki zdobył Marcin Trojanowski, a po jednej Robert Rogala, Łukasz Ławecki oraz Krzysztof Banaszkiewicz. Warto dodać, że Marcin Trojanowski zdobył hat tricka w ciągu zaledwie czterech minut.

Niewykluczone, że o kimś zapomnieliśmy, lub nie dotarliśmy do wszystkich danych. Tak więc w celu uzupełnienia danych można kontaktować się z nami poprzez adres mailowy admin@bronradom.pl