Minął tydzień. Nasi grali i strzelali

Za nami kolejny futbolowy weekend. Wychowankowie Broni Radom, lub byli piłkarze naszego klubu rozgrywali kolejne swoje mecze. Dobry występ w I lidze zaliczył Adrian Dziubiński (na zdjęciu). Kolejne bramki w IV lidze strzelali Kamil Czarnecki i Tomasz Bartosiak.

I liga
* Adrian Dziubiński (Pogoń Siedlce) wystąpił pełne 90 minut w emocjonującym meczu z Arką Gdynia. Pogoń zremisowała 4:4, syn naszego trenera Tomasza Dziubińskiego rozegrał dobre spotkanie, ale sytuacja siedlczan w tabeli jest bardzo trudna.

* Jakub Chrzanowski (Miedź Legnica) jest kontuzjowany i raczej do końca sezonu nie zagra już w lidze.

III liga

Bartłomiej Kalinkowski (Legia II Warszawa) zagrał 90 minut w meczu z Polonią Warszawa. Przy stanie 1:1 dał prowadzenie swojej drużynie, ale jego zespół przegrał mecz 2:3.

* Paweł Młodziński i Arkadiusz Oziewicz (Pilica Białobrzegi), zagrali w meczu z Sokołem Aleksandrów Łodzki 2:2, Popularny Ozi został zmieniony w 89 minucie.

Bartosz Bobrowski (Start Otwock) grający trener tej drużyny zagrał 90 minut w meczu z Wartą Sieradz. Jego zespół przegrał 1:2

IV liga

* Daniel Ciupiński (Energia Kozienice) zagrał 62 minuty meczu z rezerwami Znicza Pruszków 0:0. Nie wykorzystał rzutu karnego. Zespół trenera Pawła Potenta również dobrze znanego przy Narutowicza 9, jest liderem i ma sześć punktów przewagi.

* Maksym Kobylarczyk, Kamil Czarnecki (obaj Szydłowianka), zagrali w meczu wyjazdowym z Okęciem Warszawa 7:0. Kobylarczyk zmieniony w 70 min. Czarnecki zdobył jedną z bramek.

* Daniel Złoch, Michał Majos (Mazowsze Grójec) zagrali w meczu z KS Konstancin. Drużyna z Grójca jest już bardzo blisko strefy spadkowej.

* Patryk Czarnota, Wojciech Kupiec, Wiktor Kupiec, Tomasz Bartosiak – zagrali po 90 minut w meczu z Żyrardowianką Żyrardów. Michał Sokołowski zagrał 10 minut. Bartosiak zdobył dla Orła jedyną bramkę

Klasa Okręgowa

* Mateusz Kołodziej i Adrian Pryciak – zagrali bardzo dobre spotkanie na Struga z rezerwami Radomiaka Radom. Proch wygrał 3:1, Pryciak dość pechowo skierował piłkę do własnej bramki, ale w całym meczu wypadł dobrze.

Michał Modzelewski (Jodła Jedlnia) 90 minut w meczu z Oronką Orońsko 3:1. Jedyną bramkę dla Oronki zdobył Patryk Zybura.

* Piotr Wróblewski, Mateusz Midziołek, Michał Trojanowski, Szymon Pilarek, Marcin Szajnowicz, . – wszyscy Iłżanka Kazanów – zagrali w meczu wyjazdowym KS Warka. Ich drużyna przegrała 0:2. Była to pierwsza porażka Iłżanki wiosną

* Mariusz Witaszek 90 min, Oskar Bawor (Polonia Iłża) wystąpili  wm meczu z Pilicą Nowe Miasto. Polonia przegrywała 0:2, ale zdołała wygrać mecz 3:2.

* Ireneusz Głogowski, Daniel Grymuła, Wojciech Gędaj (KS Potworów) byli byli współautorami wygranej nad Oronką Orońsko.

Niewykluczone, że o kimś zapomnieliśmy, lub nie dotarliśmy do wszystkich danych. Tak więc w celu uzupełnienia danych można kontaktować się z nami poprzez adres mailowy admin@bronradom.pl