Minął weekend. Gdzie zagrali nasi

Na dobre ruszyła runda wiosenna na wszystkich szczeblach rozgrywkowych. Rozpoczynamy nowy cykl naszych artykułów informacyjnych. Będziemy się starali co tydzień informować o tym, jak w innych klubach radzą sobie wychowankowie oraz byli piłkarze Broni.

I liga
* Jakub Chrzanowski (Miedź Legnica) zagrał 63 minuty w wygranym meczu z GKS Tychy 2:0.
* Adrian Dziubiński (Pogoń Siedlce) spędził 90 minut na ławce rezerwowych w meczu ze Stomilem 2:3. W tym samym meczu 50 minut na boisku spędził Łukasz Jamróz (Stomil).

III liga
* Robert Kowalczyk (Pelikan Łowicz) zagrał 70 minut w meczu z Radomiakiem zdobył wyrównującego gola.
* Paweł Młodziński i Arkadiusz Osiewicz (obaj Pilica Białobrzegi), zagrali w meczu z Pogonią Grodzisk Maz. (2:2) Oziewicz wystąpił 89 minut.
* Andriej Radczenko (ŁKS Łomża) przesiedział 90 min na ławce w meczu ze Zniczem Biała Piska (1:2).
* Bartłomiej Kalinkowski (Legia II Warszawa) zagrał 75 min i dostał żółtą kartkę w meczu z Bronią Radom (0:3).

IV liga
* Norbert Rdzanek 90 min, Bartłomiej Książek 12 min (obaj Oskar Przysucha) w przegranym meczu z Ożarowianką Ożarów (0:1).
* Piotr Budziński (Energia Kozienice), 90 minut w meczu z KS Konstancin (3:1).
* Michał Majos, Anatolij Titunin (obaj Mazowsze Grójec) po 90 minut w meczu z Ze Zwolenianką (1:0). Georghe Teboh (Zwolenianka) w tym samym meczu 65 min.
* Wojciech Kupiec, Wiktor Kupiec, Tomasz Bartosiak (wszyscy Orzeł Wierzbica), po 90 min. w przegranym meczu z KS Raszyn (2:3). W ekipie z Raszyna występują Maciej Czachór i Adrian Ziętek.
* Maksym Kobylarczyk, Kamil Czarnecki (obaj Szydłowianka) po 90 minut w meczu wyjazdowym ze Zniczem II Pruszków 0:0.

Klasa Okręgowa
* Oskar Bawor (Polonia Iłża) – 65 min w meczu z Powiślanką Lipsko (2:2)
* Daniel Grymuła 90 minut, a Wojciech Gędaj 55 min. (obaj KS Potworów) w meczu z Iłżanką Kazanów (1:1). W tym samym meczu w barwach Iłżanki zagrali po 90 min.: Paweł Lewandowski, Michał Trojanowski, Szymon Pilarek.
* Adrian Pryciak (Proch Pionki) zdobył gola i zagrał 90 min w meczu z Jodłą Jedlnia (2:0). W drużynie Jodły zagrali Marek Lawrenc 55 min, Michał Modzelewski 71 min .
* Piotr Prasek 90 minut, a Łukasz Pełka 75 minut (obaj LKS Promna) w wygranym meczu z Oronką w Orońsku (2:1). Pełka ukarany czerwoną kartką.
Michał Janik (Radomiak II Radom) – 90 min w meczu z KS Warka (0:3)

Niewykluczone, że o kimś zapomnieliśmy, lub nie dotarliśmy do wszystkich danych. Tak więc w celu uzupełnienia danych można kontaktować się z nami poprzez adres mailowy admin@bronradom.pl