Mistrzostwo dla KSZO (FOTO)

Za nami II Memoriał im. Zdzisława Miłkowskiego. Wydaje się, że nasz trener "Wojtek" byłby dumny ze wszystkich, którzy zagrali w sobotę i w niedzielę. Nie będziemy oceniać tej imprezy pod względem organizacyjnym. Ocenę pozostawiamy gościom. Pod względem sportowym poziom był na pewno wysoki. Poza zasięgiem była ekipa KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. W czołówce od początku był Talent Białystok, świetnie radzili sobie też gracze Stali Rzeszów. Pierwszy zespół Broni tak jak w I Memoriale, okazał się gościnny. Zajął szóste miejsce. Trener Robert Rogala słusznie podkreślił, że chłopcy nie grali tego, co na treningach, że trochę nie poradzili sobie z tremą. Naszym zdaniem na tle tak mocnych drużyn, występy Broni były całkiem przyzwoite.

FOTOGALERIA Z NIEDZIELI TUTAJ

FOTOGALERIA RADOMSPORT.PL TUTAJ oraz TUTAJ
Radomsport.pl Aleksandra Krzemińska TUTAJ
ECHODNIA.EU
TUTAJ
Czytaj w rozwinięciu

Nie zabrakło nagród indywidualnych. Najlepszym zawodnikiem został Franciszek Lipka (KSZO), najlepszym bramkarzem – Igor Chebdowski (Broń), a z 13 golami, królem strzelców został Wiktor Kamiński.

W każdej drużynie na wyróżnienie zasłużył jeden zawodnik. Wyróżnienie te otrzymali: Kacper Ambrozik (Broń I), Bartek Zając (Broń II), Dawid Buczek (ZWAR), Norbert Szorc (Talent), Marcel Buczkowski (Kolejarz Łódź), Eryk Kolirz (Stal Mielec), Krzysztof Mazurek (Mazowsze), Kacper Pajko (Stal Rzeszów), Eryk Kowalewicz (TOP 54 BP), Franciszek Lipka (KSZO), Kacper Rychlica (Radomsko), Kacper Jurkowski (Ostrołęka), Paweł Mikos (Juventa), Jakub Kodemiec (Dolcan).

W imieniu zarządu Broni, jeszcze raz dziękujemy rodzicom z rocznika 2004 za pomoc w organizacji tek dużego przedsięwzięcia. Bez was by się to nie udało!

Patronat medialny nad imprezą sprawowały redakcje: TV Dami, Radomsport.pl oraz Echa Dnia. 

PODOBNE WPISY