Mistrzowie Mazowsza ZSO 4

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4 składający się w sporej mierze z młodych piłkarzy Broni Radom, pod kierownictwem Artura Kupca i Marka Chudzińskiego - zdobył złoto podczas XI Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pilce nożnej.

Turniej odbył się w Siedlcach.Już w eliminacjach radomianie pokazali, że są jednymi z faworytów imprezy. Najpierw pokonali Publiczne Gimnazjum z Przasnysza 2:0, a w drugim meczu Publiczne Gimnazjum 123 Warszawa 1:0. Szczególnie wartościowe wydawało się zwycięstwo nad zespołem ze stolicy, bo akurat to gimnazjum objęte jest opieką przez Mazowiecki Związek Piłki Nożnej. Potem okazało się, że i Przasnysz jest mocny, bo ZSO 4 Radom spotkał się z nim ponownie w finale.
Wcześniej, podopieczni Artura Kupca i Marka Chudzińskiego stoczyli zacięty mecz ćwierćfinałowy z PG 5 Płock, wygrywając go 2:1. Również w półfinale wykazali swoją wyższość, pokonując PG Żuromin 2:0. W finale z PG Przasnysz padła tylko jedna bramka, ale zdobyli ją radomianie.

ZSO 4 Radom: Piotr Gierula, Artur Zawadziński, Bartosz Zawadziński, Wojciech Gorczyca, Damian Cheda, Filip Pasternak, Bartłomiej Kalinkowski, Leszek Tyczyński, Krzysztof Tyczyński, Grzegorz Wolański, Patryk Wolski, Bartłomiej Książek, Jakub Jończyński, Jakub Karnik, Michał Czortek, Bartłomiej Dudek, Adrian Jaśkiewicz.

Źródło: radomsport.pl

PODOBNE WPISY