Młoda i szeroka kadra

Aż 27 zawodników liczyć sobie będzie kadra zawodników uprawnionych do gry w trzecioligowej Broni Radom. Tak szerokiego składu w naszym klubie jeszcze nie było. Z drugiej strony każdy z zawodników, którzy są na załączonym zdjęciu, już zagrał w seniorach, trener wie na kogo może liczyć i każdy z tych graczy może już występować krócej lub dłużej na trzecioligowych boiskach. Wartu również dodać, że w tej kadrze jest trzech nowych zawodników.

Bardzo często padają pytania na naszej stronie „O co gra Broń”. Zarówno trener Artur Kupiec jak również my, zawsze odpowiadamy, Broń zawsze gra o zwycięstwo. Nie ma w tym żadnego szyderstwa jeśli napiszemy, że drużyna wiosną będzie walczyć o awans. Siedem punktów straty do lidera, to nie jest zbyt wiele. A poza tym polska piłka nozna wiele razy płatała figle, że może się tak zdarzyć, że nawet z drugiego miejsca można awansować. A co sie stanie jeśli się nie uda, a młody zespół grać będzie o utrzymanie? Prawdziwy Broniarz wówczas z pewnością nie odwróci się od zespołu.

Mamy szeroką i młodą kadrę do której dołączają zawodnicy z roczników 1993, 1994 i 1995. Nabiorą doświadczenia i umiejętności i to zaprocentuje z czasem. W zespole jest także trzech nowych piłkarzy, Maksym Kobylarczyk, Arkadiusz Oziewicz i Arkadiusz Chudziński. Oczywiście w przypadku tego ostatniego nie jest tak do końca, bo powrócił on do zespołu po przygodach w Zakrzewie i Suchej. 

Już w sobotę 17 marca o godz. 15 w Wierzbicy Broń gra mecz z tamtejszym Orłem. Trener Artur Kupiec ma w czym wybierać. Piłkarze liczą zaś na swoich kibiców.

Na zdjęciu: 

Stoją od lewej: Marek Chudziński – kierownik zespołu, Tomasz Dziubiński – asystent trenera, Mikołaj Chamerski, Paweł Śmielak, Maciej Czachór, Wojciech Gorczyca, Badji Kourou Mammadou, Paweł Młodziński, Sebastian Michałek, Maksym Kobylarczyk, Damian Sałek, Arkadiusz Oziewicz, Jaiyesimi Noheem Madariola, Dominik Leśniewski, Paweł Maciejczak, Tomasz Tarasiński – fizjoterapeuta, Artur Kupiec – trener.
Siedzą od lewej: Rafał Wojciechowski. Michał Lenarczyk, Bartłomiej Książek, Tomasz Bartosiak, Georghe Njofri Teboh, Mateusz Kołodziej, Norbert Rdzanek, Adrian Ziętek, Michał Doliński, Daniel Ciupiński, Wojciech Kupiec, Piotr Budziński, Przemysław Nogaj, Jakub Chrzanowski.

(Kadra zespołu po lewej stronie w zakładce, zostanie uaktualniona do rozpoczęcia nowego sezonu)