Młodsi z 2005 ograli starszych z 2004 (Zdjęcia)

Broń Radom (Rocznik 2004) - Broń Radom (Rocznik 2005) 5:7
Do niespodziewanego wyniku doszło w towarzyskiej potyczce małych Broniarzy. Rocznik 2004 przegrał z rocznikiem 2005. Dla obu drużyn była to solidna lekcja futbolu.

FOTOGALERIA (fot. Artur Standowicz) TUTAJ

– Przegraliśmy zasłużenie i mówiliśmy chłopcom, że jesteśmy zawiedzeni ich postawą – przyznał Krzysztof Banaszkiewicz trener, który wraz z Robertem Rogalą prowadzi rocznik 2004.

Początek należał do starszych, ale z biegiem czasu młodsi zaczęli grać odważniej. Mimo słabszych warunków fizycznych nadrabiali to sprytem i pojedynkami „1 na 1”.

Bojaźliwie zaczęliśmy, przestraszyliśmy się starszych kolegów. Po pierwszej przerwie (graliśmy 4 x 20 minut) zaczęliśmy grać swój futbol. Tworzenie małego boiska w defensywie i dużego boiska w ofensywie , gra 1×1 to na plus tego meczu – ocenił trener rocznika 2005, Sebastian Starobrat.