Młodzież pokonała Centrum Radom (ZDJĘCIA)

BROŃ RADOM 1999 - CENTRUM RADOM (klasa A) 4:1 (3:1)

Bramki: Sokół,  Winsztal,  Sobolewski, Gilewski (bezposrednio z wolnego) - Woźniak.

Broń: I polowa: Zięba, Kutyła, Adamczyk, Nobis, Piskorz, Sobolewski, Popiel, Gilewski,Sokoł,Winsztal, II połowa: Bochniewski, Kołtunowicz, Gniadek, Krzyzanowski, Elertowicz, Figura, Jedynak, Orczykowski, Grzmil.
Dobry mecz rozegrali nasi juniorzy rocznik 99. Wynik meczu 4:1 sugerowałby na łatwy wynik, ,ale to tylko pozory. Trener Artur Kupiec  uczulał przed meczem swoich zawodników, że nie bedzie dla nich taryfy ulgowej od drużyny gosci składajacej sie w duzej mierze z doswiadczonych zawodników. W  meczu z "A" klasowym zespołem Centrum Radom zaprezentowali sie dojrzale jak na swój wiek. Grali zespołowo, szybko . Duża liczba podań powodowała ze długo utrzymywali sie przy piłce, resztę załatwili szybcy napastnicy. Bramka Kamila Gilewskiego była przedniej urody, strzelona bezposrednio z rzutu wolnego z linii pola karnego.

FOTOGALERIA TUTAJ
CZYTAJ DALEJ


– Trenują z nami nowi zawodnicy z Legionu Radom: Wiktor Nobis, Popiel, Kurek. Na tą chwilę konkurencja w zespole zdecydowanie wzrosła. Chłopcy solidnie trenuja i jeszcze z niektórych bedzie miała pierwqsza druzyna korzysci w przyszłosci. Był to dobry sprawdzian. Nie jest to jeszcze okres przygotowawczy ,bo cykl treningowy ten wlasciwy rozpoczynamy od 1 lutego Mamy  5 tygodni do meczów o mistrzostwo Mazowsza – powiedział nam trener Kupiec.