Młodzież w środku tygodnia

We wtorek i w środę rozegrane zostaną kolejki mazowieckich lig młodzieżowych. Swoje pojedynki zagra aż pięć naszych drużyn. Tylko rocznik 2001 zagra na swoim stadionie. Pozostali na wyjazdach, ale w przypadku rocznika 2000 warto wybrać się na obiekt Młodzika przy ul. Ofiar Firleja w Radomiu.

Rocznik 1996/97
Oronka Orońsko – Broń Radom
Środa godz. 18

Ekipoa trenera Dariusza Różańskiego posiłkuje się nawet zawodnikami rocznika 1999. Nic więc dziwnego, że spisywana była na straty. Tymczasem chłopcy radzą sobie bardzo dzielnie. Obok Orła Wierzbica jako jedyni nie przegrali meczu i prowadzą w I lidze mazowieckiej. 

Rocznik 1999
Okęcie Warszawa – Broń Radom
Środa godz. 17
Broń trenera Artura Kupca prowadzi z kompletem punktów. Jedzie do ostatniej w tabeli drużyny, która w pierwszej kolejce przegrała…0:16.

Rocznik 2000
Młodzik Radom – Broń Radom
Wtorek godz. 16
Już dziś chłopcy zagrają na obiektach Młodzika. Obie drużyny zamykają tabelę i będzie walka o pierwsze punkty w Ekstralidze

Rocznik 2001
Broń Radom – MKS PIaseczno
Środa godz. 15
W trzech meczach podopieczni trenera Konrada Tarki zdobyli siedem punktów i są wiceliderem tabeli. W środę czeka ich ciężki pojedynek z MKS Piaseczno.

Rocznik 2002
Legia Warszawa – Broń Radom
Środa godz. 17
Chłopców trenera Marka Siwaka czeka najtrudniejszy mecz i najrtudniejszy rywal. Legia jest bardzo mocna na Mazowszu w każdym roczniku, ale nasza Broń pokazała, że może powalczyć o dobry wynik.
Trzymamy kciuki za wszystkie nasze drużyny. Relacje i wyniki meczów będziemy wrzucać na nasz portal na bieżąco