Młodzieżowe emocje w weekend

Bardzo ciekawie zapowiada się weekend z udziałem naszych młodzieżowych zespołów. Zwłaszcza pojedynek Broni 99 z Legionovią powinien przynieść emocje i bramki. Liczymy też na niespodzianki w młodszycdh rocznikach. Pełen harmonogram spotkań znajdziecie w rozwinieciu.

Ekstraliga rocznika 1999
BROŃ RADOM – LEGIONOVIA LEGIONOVO
Niedziela godz. 13
Młody zespół Broni zajmuje drugą lokatę w tabeli i jeśli jeszcze chce gonić Polonię, to musi zainkasować komplet punktów. Trzeba przede wszystkim poprawić skuteczność, bo ostatnio ten element gry nie był najlepszy. Szansa jest duża, bo goście w 8 meczach zdobyli zaledwie 3 punkty (3 remisy)

Ekstraliga 2000
BROŃ RADOM – SEMP URSYNÓW
Niedziela godz. 11
Mecz z ostatnim w tabeli SEMP-em wcale do łatwych nie będzie należeć. Broń na razie zajmuje czwartą lokatę. Drużyna chce wskoczyć na podium.

I liga 2001
Unia Warszawa – Broń Radom
Sobota godz. 18
– Unia zajmuje trzecią lokatę w tabeli, walczy o utrzymanie i zawsze z tą drużyną gra nam się ciężko. Niemniej jedziemy powalczyć o komplet punktów – zapowiada trener Konrad Tarka.

Ekstraliga 2002
BROŃ RADOM – SEMP URSYNÓW
Niedziela godz. 15
W tej grupie wiekowej SEMP jest liderem. Broń zajmuje szóstą lokatę. Rywale dwukrotnie już przegrali wiosną, więc można pokusić się o niespodziankę.

I liga radomska 2003
AS Radomiak – Broń Radom
niedziela godz. 13 boisko przy ul. 11 listopada
II liga radomska
Broń IV Radom – Jodła Jedlnia

I liga radomska 2004
Powała Taczów – Broń Radom
Niedziela godz. 16.30

I liga radomska 2005
Broń Radom – Młodzik Radom
Niedziela godz. 10

PODOBNE WPISY