Mnóstwo emocji dostarczy nasza młodzież

Ciekawe pojedynki w Ekstralidze, mecz derbowy w roczniku 2004, ale przede wszystkim turniej Broń Cup rocznika 2008. Nasi seniorzy odpoczywają, ale weekend z udziałem naszych młodzieżowych ekip zapowiada się emocjonująco.


O turnieju pisaliśmy już kilka dni temu TUTAJ Bez względu na wyniki, emocji nie zabraknie, a z pewnością nie zabraknie dobrej zabawy. Warto już teraz nadmienic, że IV Piłkarski Piknik z Bronią dbędzie się w czwartek, 23 czerwca na obiektach przy ul. Narutowicza 9. Warto już teraz się przygotowywać.
Harmonogram spotkań weekendowych w rozwinięciu.

Ekstraliga rocznika 1999
MOSIR MIŃSK MAZOWIECKI – BROŃ RADOM
Niedziela godz. 11
To już przedostatnia kolejka naszych juniorów. Broń ma tyle samo punktów co lider, więc liczy się tylko zwycięstwo. Potem w ostatniej kolejce u siebie nasz zespół zagra z Polonią Warszawa – liderem i zwycięzca zostanie mistrzem województwa.

Ekstraliga rocznika 2000
AGRYKOLA WARSZAWA – BROŃ RADOM
Sobota godz. 11
Na dwie kolejki przed końcem nasz zespół zajmuje czwarte miejsce w tabeli i praktycznie zapewnił sobie utrzymanie. W sobotę zagrają z ostatnią w tabeli Agrykolą.

I liga rocznika 2001
Drukarz WARSZAWA – BROŃ RADOM
Niedziela godz. 12
Będzie to mecz 3 drużyny (Drukarz) z 4 drużyną w tabeli. Broń nie ma już szans na awans, nie spadnie też z ligi.

Ekstraliga rocznika 2002
ZNICZ PRUSZKÓW – BROŃ RADOM
Niedziela godz. 14
Broń zajmuje 6 miejsce w tabeli i na dwie kolejki przed końcem jeszcze nie może być pewna utrzymania, bo ma 4 punkty przewagi nad strefą spadkową. Przydałby się co najmniej remis w Pruszkowie.

I liga rocznika 2003
CHOJNIAK WIENIAWA – BROŃ RADOM
Wtorek, godz. 17
Nasz zespół zajmuje drugie miejsce w tabeli i na wyjeździe zagra z czwartym Chojniakiem. Mecz zapowiada się ciekawie.

I liga rocznika 2004
BROŃ RADOM – AS RADOMIAK
Niedziela godz. 12.30

I liga rocznika 2005
BROŃ RADOM – ORLIK RADOM
Niedziela godz. 10

Roczniki 2007 i 2009
Dwa roczniki Broni Radom wezmą udział w turnieju z okazji 20 – lecia UKS Orlik 14 Radom. Impreza rozpocznie się o godz. 10 na boisku na Wacynie.

Rocznik 2008
W najbliższą sobotę odbędzie się wielki turniej piłkarski rocznika 2008. Jest to kolejny aspekt jubileuszu 90 lecia Broni Radom. Więcej o tym turnieju pisaliśmy TUTAJ

harmonogram meczów TUTAJ