#MocnaBroń, Kosior, Dima, Derli – zostają

Dziś kolejna porcja optymistycznych wieści, którymi możemy się podzielić. Trenerzy Michał Pulikowski i Wiktor Kupiec powoli dopinają kolejne sprawy kadrowe, wyjaśniają się kolejne personalne zagwozdki. Poniżej garść ważnych informacji.

Kapitan zespołu, Jakub Kosiorek – zostaje z nami! To bez wątpienia jeden z najmocniejszych punktów naszej drużyny i jeden z najlepszych bramkarzy na poziomie trzeciej ligi. Jest z nami już cztery sezony i cieszymy się, że nadal będzie dostarczać nam wielu radości.

Hubert Derlatka i Dmytro Prikhna również zostają w Broni. Obaj pojawili się w zespole wiosną i bardzo szybko zaskarbili sobie sympatię kibiców. Hubert Derlatka miał trudne początku, przerzucał się z futbolu juniorskiego na seniorski, ale jak już odpalił…to aż miło.
Dima Prikhna na początku swojej przygody z Bronią leczył kontuzję, ale kibiców przywitał piękną bramką w debiucie z Legią II Warszawa. W sumie zdobył cztery bramki i chyba mało kto w zespole potrafi tak uderzać z dystansu.
Blisko porozumienia z Bronią jest Matheus Dias i bardzo liczymy na tego zawodnika. W środę z zespołem rozpocznie przygotowania też Carlos Ramirez Rozo. Liczymy, że w przypadku obu tych zawodników będzie dopisywać zdrowie.
Kolejni zawodnicy sa blisko porozumienia, a jak już informowaliśmy, w poniedziałek prawdopodobnie przedstawimy kolejny mocny transfer z zewnątrz.
Jeszcze ważna sprawa. W środę na pierwszym treningu pojawi się też kilku młodych graczy z rezerw i zespołu juniorskiego 2005, których wskażą trenerzy Dariusz Różański i Krzysztof Banaszkiewicz.