Może za to niedziela będzie dla nas

BROŃ RADOM - POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI
Niedziela godz. 19
Stadion przy ul. Narutowicza 9

Już dawno nie graliśmy o tak późnej porze i to w dodatku w niedzielę. Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce odbywające się na naszym stadionie, wymusiły zmianę terminu. Może akurat ta niedziela dla nas. Nasi piłkarze muszą sobie zdać sprawę, że chcąc utrzymać się w zreformowanej lidze trzeba wygrywać, lub urywać punkty zespołom z czołówki. Jak dotąd nie udało się z Polonią, ŁKS i Świtem, więc może uda się z Pogonią.

Grodziska Pogoń należy w tym sezonie do bardzo mocnych ekip. Właściwie już wiosną została mocno przebudowana, wzmocniona i przekonał się o tym nasz zespół. Na stadionie w Grodzisku Mazowieckim Broń przegrała ostatnio 2:5, dostając solidną lekcję futbolu. Kilka miesięcy wcześniej to Broń była górą i wygrała 3:0. W pojedynkach bezpośrednich do tej pory największym atutem naszej drużyny był nasz stadion, bo Pogoni nie udało się jeszcze wygrać na Narutowicza.

Nasz zespół ma sporą wiedzę na temat rywala. Nie jest żadną tajemnicą fakt, że najgroźniejszym zawodnikiem jest Maciej Tataj, były gracz Dolcanu Ząbki, czy też Korony Kielce. W defensywie mocnym punktem jest marek Lendzion, który groźny jest szczególnie przy stałych fragmentach. Występy w ekstraklasie ma tez Damian Jaroń, a na skrzydle bardzo groźny jest Mateusz Michalski.
Pogoń w ostatniej kolejce wygrała na wyjeździe ze Startem Otwock 4:3, mimo że przegrywała 2:3. W tym sezonie grodziszczanie przegrali tylko raz, dość niespodziewanie z Błękitnymi Raciąż na wyjeździe.

W naszym zespole sytuacja kadrowa jest dobra. Nikt nie pauzuje za nadmiar kartek i nikt nie narzeka na kontuzje. Pod znakiem zapytania stoi tylko występ Wajiha Bouchniby. W czwartek Tunezyjczyk normalnie trenował, ale czy w niedzielę będzie mógł zagrać tego nie wiadomo.
Wierzymy, że w niedzielny wieczór dopiszą kibice i pomogą zespołowi w wygranej. Punkty są Broni bardzo potrzebne.

OD GODZ. 18.50 BĘDZIEMY RELACJONOWAĆ NA ŻYWO NA NASZEJ STRONIE TO CO DZIEJE SIĘ NA STADIONIE

PODOBNE WPISY