Mroźny sparing z Centrum

BROŃ - CENTRUM 4:1 (1:1).
1:0 Chrzanowski 29, 1:1 Rogala 33 z karnego, 2:1 P. Nogaj 70, 3:1 Sałek 85, 4:1 Ciupiński 88.

Broń: Michałek - Rdzanek, Kupiec, Kobylarczyk, Budziński, Doliński, Kourou, D. Leśniewski, Ziętek, Chrzanowski, Oziewicz
Broń II połowa: Młodziński, Bartosiak, Chamerski, Gorczyca, Prokopczyk, Sałek, Chudziński, Książek, Teboh, Ciupiński, Nogaj.

Centrum: Gospodarczyk (46 Krzemiński) - Sawicki, Zawadziński, Wójcik, J. Leśniewski, Linard, Krzosek, Chodyra, Rogala, Łabędź, Sikorski (46 Fryśkowski).

Kiedy piłkarze wychodzili na boisko, na termometrach temperatura wynosiła 17 stopni poniżej zera. Kiedy kończyli spotkanie, było nieco cieplej, bo już tylko -13. Bez względu na wynik, poziom gry, oba zespoły i obaj trenerzy byli zadowoleni, że doszło do tego sparingu.
ZDJĘCIA  TUTAJ

Ten mroźny sparing przypominał momentami bicie głową w mur. Nasz zespół zmarnował szereg wyśmienitych okazji podbramkowych. Tylko przed przerwą Jakub Chrzanowski mógł spokojnie zapisać hat-tricka na swoje konto i w końcu udało mu się trafić po zagraniu Dominika Leśniewskiego.

Wystarczył jeden błąd w defensywie i ekipa Centrum słusznie otrzymała rzut karny. Na gola zamienił go świetnie znany w naszym klubie Robert Rogala. W drugiej połowie to on popisał się łądnym strzałem z dystansu i trafił w poprzeczkę.

Po zmianie stron, na boisku pojawiłą się zupełnie nowa 11 Broni i obraz gry nie uległ zmianie. Nasi piłkarze znowu zmarnowali serię dogodnych okazji, a zaczęli do siatki trafiać w samej końcówce. 

Słowa pochwały należą się ekipie Centrum, bo jeszcze nie dawno przegrała 1:10 z Bronią, a teraz znacznie niżej. W nasyzm yespole cieszy postawa najmłodszych na boisku Jakuba Chrzanowskiego i Przemysława Nogaja. Obaj to chłopcy z rocznika 1995, czyli we dwóch mają znacznie mniej lat niż sam Robert Rogala.

Na wyróżnienie zasługują też dwaj testowani gracze, Maksym Kobylarczyk (kolejny pozytywny występ) i grający pierwszy raz w Broni, Arkadiusz Oziewicz.

Zdjęcia niebawem, a w przygotowaniu również skró video z wypowiedziami trenerów.