Na ciężki bój do Rzgowa

ZAWISZA RZGÓW - BROŃ RADOM
Środa, godzina 17, stadiion w Rzgowie

Niewiele odpoczynku mieli piłkarze Broni Radoom po sobotniej wygranej z WKS Wieluń. Już w środę nasz zespół jedzie pod Łódź, gdzie zmierzy się z Zawiszą. Pozornie wydawałoby się, że czeka nas łatwy mecz. W rzeczywistości rzgowianie wiosną zdobyli 14 punktów i u siebie nie przegrali już bardzo dawno.

– Po wygranej szatnia żyje innym trybem, na zajęciach pracuje się inaczej – o wiele przyjemniej. Chłopcy zasmakowali wreszcie wygranej i fajnie będzie jeśli się rozpędzą – mówi Tomasz Dziubiński, szkoleniowiec Broni.
Nasz zespół po sześciu miesiącach, w sobotę wreszcie wygrał. Pokonał 1:0 ekipę WKS Wieluń. Wygrana przyszła po rzucie karnym, trochę opornie, ale tak jak już pisaliśmy – w tym momencie styl gry nie ma znaczenia. Cieszy na pewno fakt, że Broń potrafiła przeprowadzić kilka fajnych i groźnych akcji, a martwi na pewno to, że napastnicy nie strzelają.

W rundzie jesienniej Broń właśnie z Zawiszą wymęczyła wygraną 1:0. Goście w 89 minucie nie wykorzystali rzutu karnego. Teraz Zawisza jest znacznie mocniejszy niż jesienią. Po rozsypce ŁKS Łódź, kilku piłkarzy tego klubu dołączyło do Zawiszy. Drużynę trenuje Marek Chojnacki. 

Ekipa Broni przynajmniej w rundzie wiosennej gra o wiele lepiej na wyjazdach niż u siebie. Zespół jeśli zagra skuteczniej niż dotychczas, to może sprawić niespodziankę i na to liczymy.

W ŚRODĘ NA NASZEJ STRONIE RELACJA LIVE OD GODZ. 16.50

PODOBNE WPISY