Na Konwiktorską po punkty i honor

POLONIA WARSZAWA - BROŃ RADOM
Sobota godz. 19.30
stadion ul. Konwiktorska 6

Takie mecze sprawiają, że chce się być Broniarzem, chce się kibicować, oby tylko zespół dopasował się do prestiżu i atmosfery. Czeka nas kibicowsko duże święto, a sportowo ogromne ciężary, ale nie z takich tarapatów wychodziła już Broń. "Czarnym Koszulom" życzymy sukcesów, awansu, ale nie w sobotę. Tego dnia na murawie nie będzie sentymentów, bo Broń też potrzebuje punktów.
WSZYSCY NA MECZ!

Polonia to obok Legionovii główny kandydat do awansu. Jeśli „Czarne Koszule” wygrają wszystkie mecze do końca sezonu, a przede wszystkim bezpośrednie spotkanie z Legionovią, to wówczas będą się cieszyć z awansu. Piłkarko jest to niezwykle silna drużyna mająca w swoich szeregach większość zawodników z przeszłością w wyższych ligach. Jednak ma też słabe strony co było widać w kilku spotkaniach. Jesienny mecz pokazał, że jeśli Broń zagra uważnie w obronie, jeśli będzie skuteczna i dopisze trochę szczęścia, to przy Konwiktorskiej może dojść do niespodzianki.
Broń wciąż jest zagrożona degradacją, do zakończenia sezonu zostało sześć spotkań więc na pewno nie ułatwi gospodarzom sukcesu. Niestety nie wystąpimy w najmocniejszym zestawieniu, bo z powodu czerwonej kartki, co najmniej dwa mecze karencji czeka Michała Kielaka. Z kolei Bartosz Olszewski doznał na treningu kontuzji i nie zagra na K6. Reszta zawodników jest do dyspozycji trenera.
Nasza drużyna potrafi grać w piłkę. W dwóch ostatnich meczach stworzyła sobie mnóstwo sytuacji bramkowych. Niestety skuteczność nie była mocną stroną, a przy tym prezenty w krze defensywnejj dla przeciwnika sprawiły, że wynik 0:4 z Unią poszedł w świat. Po takim meczu na „Polonijnych” forach i w mediach społecznościowych mówi się o tym, że Polonia z łatwością wygra ten mecz, a większość kibiców stołecznego klubu już dopisuje sobie punkty do tabeli. W nogach i głowach piłkarzy Broni jest to, aby tak nie było.

Mecz obejrzy spora grupa fanów Broni i Powiślanki Lipsko, którzy wybierają na Konkwitorską. Wszelkich informacji dotyczących wyjazdy możesz uzyskać w wiadomości prywatnej przez profil facebookowy „Ultras Broń Radom”.
—————————————————————————-
Polonia Warszawa z meczu przeprowadzi płatną transmisję
Na naszej stronie będziecie mogli śledzić tekstową relację na żywo

PODOBNE WPISY