Na potknięcia nie ma czasu

PERŁA ZŁOTOKŁOS - BROŃ RADOM
Niedziela, godz. 11

Przed nami siódma kolejka czwartej ligi. Nasza Broń wyjeżdża do niewielkiej miejscowości Złotokłos w okolicach Piaseczna. Po raz pierwszy zagramy z tamtejszą Perłą. Trener Artur Kupiec uważa, że kluczem do zwycięstwa będzie podejście zawodników. Jeśli Broni qwyjdzie na boisko tak skoncentrowana jak w Promnej, to będzie dobrze.

– To jest piłka i tu wszystko jest możliwe. Ja uczulałem zawodników, ze do Perły Złotokłos pojechały Kozienice i straciły tam punkty. Trzeba podejść do meczu tak, jak w ostatnich meczach. Szanować należy każdego i grać na maksimum. Kalkulowania nie może być i nikogo nie wolno lekceważyć – mówi trener Artur Kupiec.

W naszym zespole wszyscy zawodnicy są zdrowi oprócz wspomnianych kilka dni temu Zbyszka Obłuskiego i Arkadiusza Oziewicza. Obaj jeszcze co najmniej w dwóch meczach nie będą do dyspozycji szkoleniowca. Tym razem drużyna miała trochę luźniejszy tydzień, bo w środę nie było meczu. 
– Ten luźniejszy tydzień pozwolił nam trochę zregenerować siły i odpocząć psychicznie – dodaje szkoleniowiec.

Nasza drużyna na mecz jedzie podbudowana bardzo dobrą ostatnio formą strzelecką. W trzech ostatnich meczach bilans Broni to 13:0. Nasz przeciwnik zdobył cztery punkty, ale wszystkie na swoim boisku. Perła będzie niewygodnym rywalem przed swoją publicznością i nasza drużuna zdecydowanie bardziej będzie musiała się napracować w tym meczu niż w Promnej. Wierzymy jednak, że zespół zagra kolejny dobry mecz i uda się zniwelować stratę do czołówki.

W niedzielę od godz. 10.50 na naszej stronie przeprowadzimy relacji live z meczu