Na pożegnanie może jakiś po(Grom)

BROŃ RADOM - GROM WARSZAWA
Sobota godz. 17

Stadion ul. Narutowicza 9

To już ostatni mecz Broni Radom w tym sezonie na swoim stadionie. Warto przyjść i podziękować drużynie za serce i siłę włożoną w te rozgrywki. NIe udało się awansować, nie było sukces, ale na analizy jeszcze przyjdzie czas. Zespołowi na pewno nie brakowało ambicji i zaangażowania i trzeba przyjść na mecz i pokazać, że jest się z drużyną na dobre i złe.
W SOBOTĘ PIĄTAK W DŁOŃ I NA BROŃ

To już ostatni mecz na naszym boisku. Na kolejny trzeba czekać co najmniej do sierpnia. Dlatego zachęcamy kibiców, do tego, aby przyszli i dopingowali naszą drużynę.
Do składu po pauzie za kartki wraca dwóch obronców Dawid Sala i Maciej Kencel. Jeszcze jeden mecz pauzy ma Przemysław Wicik. Z powodu kontuzji na pewno zabraknie Kacpra Jedynaka, któy w środę doznał urazu barku.
Szkoleniowiec Dariusz Różański podkreślał na ostatniej konferencji prasowej, że ciężko jest mu zmotywować zespół, kiedy spotkanie jest o pietruszkę. My jednak wierzymy, że drużyna jeszcze raz w końcówce sezonu zmobilizuje się i zainkasuje komplet punktów. Tym bardziej, że przeciwnikiem jest zespół, który spadł z ligi i takie pojedynki po prostu nie przystoi nie wygrać.

Grom Warszawa zimą nieco się wzmocnił, zaciekle walczył o utrzymanie i jest to zespół zdecydowanie lepszy niż w pierwszej rundzie. Zespół zdobył 12 punktów (8 pkt na wyjazdach). Jednak nowi zawodnicy nie poradzili sobie na tyle, aby dać drużynie utrzymanie. W środę Grom w zaległym meczu przegrał z Błonianką Błonie 2:3.
Jesienią w pojedynku obu zespołów górą była Broń, która po świetnym meczu wygrała w Warszawie 5:0

ZOBACZ SKRÓT JESIENNEGO MECZU
TUTAJ

W SOBOTĘ PRZEPROWADZIMY RELACJĘ LIVE I WYNIK TEGO POJEDYNKU BĘDZIE MOŻNA ŚLEDZIĆ NA NASZEJ STRONIE

PODOBNE WPISY