Na testy przyjedzie trzech golkiperów

Andriej Radczenko, to nie jedyny bramkarz jakiego od przyszłego tygodnia sprawdzać będzie trzecioligowa Broń Radom. Pojawi się jeszcze dwóch innych graczy na tą pozycję.

W czerwcu umowa skończyła się Michałowi Majosowi, golkiperowi Broni i klub nie był zainteresowany jej przedłużeniem. Trener Tomasz Dziubiński szuka golkipera, który mógłby rywalizować z Norbertem Wnukowskim o miejsce w bramce. Jeszcze w czerwcu na testach pojawił się golkiper GKS Rudki, Ukrainiec, Andrij Radczenko. W przeszłości wychowanek Dynama Kijów bronił w Stali Poniatowa. W Broni pozostawił bardzo dobre wrażenie i został zaproszony na lipcowe treningi.
– Pojawi się jeszcze obok Ukraińca dwóch innych bramkarzy, którzy chcą się sprawdzić w naszym zespole. Myślę, że mamy trochę czasu, aby dokonać wyboru – mówi trener Broni Tomasz Dziubiński.
10 lipca na treningu ma się pojawić wychowanek Ceramiki Opoczno, Mateusz Deka (ostatnio Oskar Przysucha). Przyjedzie również Mateusz Tobjasz (Omega Stary Zamość). Zwłaszcza ten ostatni zawodnik ma sporo pochlebnych recenzji. Ma dopiero 19 lat i 198 centymetrów wzrostu. Jego zespół co prawda spadł z trzeciej ligi, ale młody bramkarz ma już jak na swój wiek spore doświadczenie na trzecioligowym froncie.

Źródło: echodnia.eu

PODOBNE WPISY