Na własne życzenie

BROŃ 1993 RADOM - JODŁA JEDLNIA 0:1 (0:0)
Michał Gregorczyk 86

Broń 1993: P. Prasek - J. Kogut (46 B. Kogut), Szymański (46 Rogowski), Kurek, Wąsik, Żurowski (46 Leśniewski), Gorczyca, Kołodziej, Śmielak, Marczak (63 A. Prasek), Maciejczak.
W meczu II rundy Pucharu Polski nasi juniorzy po bardzo słabym występie przegrali z A-klasową Jodłą Jedlnia.
ZDJĘCIA TUTAJ

W pierwszej rundzie nasi juniorzy wyeliminowali GKS Chynów wygrywając 12:0. Jodła była zespołem bardziej wymagającym, co nie oznacza, że Broń 1993 nie powinno tego meczu wygrać.
Przed przerwą dwukrotnie poprzeczka ratowała przyjezdnych przed stratą gola. Po zmianie stron zespół z Jedlni zamurował dostęp do własnej bramki i przez długi czas naszym młodym zawodnikom brakowało pomysłu na stworzenie groźnej okazji. Tymczasem w 86 minucie po jednej z kontr, Michał Gregorczyk znalazł się sam na sam z naszym golkiperem i wykorzystał swoją okazję.
Kilkadziesiąt sekund później powinien być remis, ale słupek uratował Jodłę od straty gola. Dopiero wówczas nasz zespół ruszył do ataków, ale zabrakło czasu na wyrównanie.