Nagrody za typera. Gratulujemy!

Za nami kolejna edycja Ligi Typera. Jesienną edycję wspierał finansowo właściciel portalu fotograficznego, BRONIARZE.PL W czwartek popołudniu w siedzibie klubu uroczyście wręczono nagrody. Wiosną tą zabawę rozkręcimy jeszcze bardziej.

Tym razem zwyciężył Bogdanysy – czyli Bogdan Łęcki. To było już trzecie jego zwycięstwo w naszej zabawie. Przyznał, że od wielu lat przychodzi na mecze Broni, interesuje się tym co dzieje się w klubie i śledzi nasze rozgrywki, co zresztą widać  po typowaniu. Otrzymał w nagrodę między innymi zegarek sportowy Timex, a także klubowe gadżety.

Drugie miejsce w typerze zajął WR1926, to jeden z adminów naszej strony i jak mówi regulamin…taka osoba ma prawo do zabawy, może czuć się wicemistrzem, ale nie ma prawa do nagrody. Zostaje satysfakcja.

Trzecie miejsce zajął zawodnik o nicku Miliony100, czyli Patryk Czarnota. Obecnie to bramkarz Sparty Jazgarzew, ale kiedyś bronił w juniorach Broni Radom. Nie mógł dotrzeć osobiście po nagrodę, zostanie ona wysłana pocztą. Otrzyma on torbę sportową firmy Adidas oraz klubowe gadżety.

Czwarte miejsce, ale z prawem do nagrody zajął Qba2507. Jakub Wyrzykowski na co dzień jest kibicem Broni. W nagrodę otrzymał piłkę Adidas i klubowe gadżety.


W tegorocznej zabawie typowało ponad 70 osób. Dziękujemy Panu Marcinowi za wsparcie w zabawi i sfinansowanie nagród. Już wiadomo, że portal Broniarze.pl towarzyszyć nam będzie również wiosną. Zachęcamy innych do zakupu nagród. Chcemy, aby od rundy wiosennej nagrody otrzymała pierwsza „piątka”.

PODOBNE WPISY