Najmłodsi tuż za podium

Najmłodsi piłkarze Broni Radom z rocznika 2004 zajęli czwarte miejsce w halowym turnieju „O Puchar Dębu Bartka” w Zagnańsku. Organizatorem imprezy była Korona Kielce i to właśnie dwa zespoły gospodarzy zmierzyły się w finale. Podopieczni trenera Zdzisława Miłkowskiego przy odrobinie szczęścia powinni nawet awansować do finału, ale najważniejsza była dobra zabawa.
ZDJĘCIA TUTAJ

W fazie grupowej Broń rozpoczęła od zwycięstwa nad GKS Bełchatów 3:0. Gole zdobyli Darek Minda, Maciek Błach i jedną rywale sami sobie strzelili. W drugim spotkaniu po golu Mindy, Broń wygrała 1:0 z RAP Radomsko. W ostatnim pojedynku nasza drużyna bezbramkowo zremisowała z Koroną II. Szkoda, bo gorszy bilans bramkowy sprawił, że nasza „mała” Broń z drugiego miejsca wchodziła do półfinału i tu zagrała z Koroną I. Kielczanie zwyciężyli tylko 1:0.

W małym finale czyli w meczu o trzecie miejsce Broń zremisowała z Varsovią Warszawa 0:0, ale mali gracze ze stolicy wygrali w rzutach karnych i nasza drużyna musiała zadowolić się czwartym miejscem. Pewnym pocieszeniem pozostaje fakt, że naszego bramkarza, Dawida Snopka wyróżnili gospodarze.

Broń 2004: Dawid Snopek, Jakub Burkacki (obaj bramkarze), Karol Stępień, Flawiusz Frankiewicz, Staś Kozera, Oskar Kaca, Bartosz Szymczak, Staś Więcaszek, Maciej Wardecki, Maciej Wicik, Dariusz Minda, Patryk Piasek, Maciej Błach, Maciej Błąkała, Adam Danielewicz.
Wkrótce zdjęcia z tej imprezy

Końcowa kolejność: 
1. Korona Kielce, 2, Korona II Kielce, 3. Varsovia Warszawa, 4. Broń Radom, 5.Cracovia Kraków, 6. RAP Radomsko, 7. Unia Tarnów, 8. GKS Bełchatów.