Najpierw sparing potem urlop

KORONA  KIELCE Młoda Ekstraklasa - BROŃ RADOM
Środa, godz. 16
Boisko ze sztuczną nawierzchnią
ul. Ściegiennego w Kielcach

W środę czeka nas ostatni aspekt tego roku związany z seniorami Broni. Podpieczni trenera Artura Kupca rozegrają mecz kontrolny w Kielcach z Koroną, zespołem Młodej Ekstraklasy. Po tym pojedynku drużyna dostanie miesiąc urlopu.

Wszystko wskazuje na to, że sparing w Kielcach się odbędzie. Pogoda dopisuje, boisko również nadaje się do gry. W okresie roztrenowania chodzi głównie o to, aby zespół jeszcze troszkę pobiegał, nie zatracił formy, a wynik nie będzie tutaj ważny. Do Kielc pojedzie pięciu zawodników z rocznika 1993. W składzie zabraknie Arkadiusza Kościelniaka oraz kontuzjowanych Georgha Teboha i Adriana Dziubińskiego. Łujkasz Jamróz i Damian Czarnecki będą mieli okazję zagrać przeciwko drużynie, w której grali jeszcze pół roku temu.
Ostatni raz z zespołem Korony (ME), Broń grała w lutym 2007 roku i wygrała w Radomiu 3:1.
Przygotowania do rundy wiosennej Broń rozpocznie 10 stycznia. Będziemy na bieżąco informować o tym, co dzieje się w klubie i jakie zmiany kadrowe zajdą.