Nasi grali i strzelali – 1

Ponieważ już we wszystkich klasach rozgrywkowych na dobre ruszył nowy sezon, będziemy tak jak w poprzednim sezonie śledzić poczynania wychowanków Broni i byłych piłkarzy naszego klubu. Jeśli chodzi o I ligę, to kontuzji kilka tygodni temu doznał Jakub Chrzanowski (Miedź Legnica) i ten zawodnik jesienią już się raczej nie pojawi na boisku. Bramkę dla Wigier Suwałki zdobył Bartłomiej Kalinkowski, natomiast kolejny występ w barwach Pogoni Siedlce zaliczył Adrian Dziubiński.

I liga
* Zagłębie Sosnowiec – Wigry Suwałki 2:3 – Bartłomiej Kalinkowski 90 minut. W 32 min zdobył gola. Gospodarze w 90 min. Nie wykorzystali rzutu karnego.
* Pogoń Siedlce – Zawisza Bydgoszcz 0:3 – Adrian Dziubiński pojawił się na boisku w 59 minucie.

III liga
* Broń Radom – Oskar Przysucha 2:2 – Paweł Maciejczak (Oskar) zagrał dobrze 90 minut przeciwko naszej drużynie. Latem wrócił do Oskara z Sokoła Sokolniki Mokre.
* Pilica Białobrzegi – Sokól Aleksandrów Łódzki 0:2 – Adrian Karasek, Norbert Wnukowski (Pilica), po 90 minut.
* Pogoń Grodzisk Mazowiecki – Energia Kozienice 2:2 – Michał Bojek od 86 minuty, Bartłomiej Siwak od minuty i Daniel Ciupiński 76 minut (wszyscy Energia).
* Warta Sieradz – Polonia Warszawa 1:0 – Mariusz Marczak (Polonia), 90 min

IV liga
* Wilga Garwolin – Victoria Sulejówek 0:1 – Wiktor Lach, Wojciech Gorczyca (obaj Victoria) po 90 min
* Orzeł Wierzbica – Dolcan II Ząbki 4:2 – Trzy asysty w tym meczu zaliczył Tomasz Bartosiak. Ponadto w Orle grali Wiktor Kupiec, * Sebastian Przytuła, Cezary Zieliński i kilka minut w końcówce Przemysław Nogaj.

Campeon.pl Liga Okręgowa
* Skaryszewianka Skaryszew – Zwolenianka Zwoleń 1:1 – gola dla Skaryszewianki zdobył Bartłomiej Kozicki, który akurat dziś obchodzi 18 urodziny. Ponadto w ekipie miejscowych zagrali: Mikołaj Chamerski, Dawid Pawelec, Rafał Wojciechowski.
* Pilica Nowe Miasto – Proch Pionki 2:1 (1:0), bramkarz Michał Majos zadebiutował w Prochu Pionki.
* Mazowsze Grójec – Legion Głowaczów 1:2 (0:0), Wojciech Kupiec zadebiutował w roli trenera Legionu Głowaczów, zdobył też bramkę. 60 minut w Legionie zagrał Paweł Śmielak.
* LKS Promna – KS Potworów2:0 (1:0), Arkadiusz Oziewicz 80 min, Kamil Oparcik 85 minut i zdobył gola (obaj Promna). W zespole z Potworowa zadebiutował Piotr Cichawa, a grającym trenerem nadal jest Wojciech Gędaj.
* Polonia Iłża – Plon Garbatka 2:1 (2:1), Norbert Rdzanek i Bartłomiej Książek z Oskara przeszli do Polonii.