Nasi grali i strzelali

W miniony weekend na boiskach od pierwszej ligi do klasy okręgowej wystąpiła spora rzesza wychowanków Broni oraz zawodników, którzy przewinęli się przez nasz klub. Tradycyjnie przyjrzeliśmy się jak grali i w jakiej są formie. Imponująco na pewno wygląda kadra Orła Wierzbica, w której w ostatni weekend zagrało pięciu byłych graczy Broni.

I liga
Bartłomiej Kalinkowski (Wigry Suwałki) – 45 minut w drugiej połowie w wyjazdowym meczu z MKS Kluczbork 1:1
III liga
Piotr Stefański (Lublinianka Lublin) – 31 minut w meczu z Polonią Przemyśl (1:1). Lublinianka jest liderem, a Stefański zbiera całkiem pochlebne recenzje.
Łukasz Jamróz (KSZO Ostrowiec) – 18 minut w meczu z Koroną II Kielce (4:2). Ostrowiecki klub jest liderem trzeciej ligi
Daniel Ciupiński (Energia Kozienice) – 60 minut w meczu z Wartą w Działoszynie (0:1).
Paweł Maciejczak (Oskar Przysucha) – 72 minuty w wyjazdowym meczu z Pogonią Grodzisk Maz. (0:3)
IV liga
Kamil Czarnecki (Szydłowianka) – 90 minut i kolejne dwa gole w meczu ze Spartą Jazgarzew (2:0)
Sebastian Przytuła, Tomasz Bartosiak, Cezary Zieliński, Wiktor Kupiec (po 90 minut), Przemysław Nogaj (15 minut) (wszyscy Orzeł Wierzbica – zagrali w meczu u siebie z Drukarzem Warszawa (2:1). Orzeł zajmuje trzecie miejsce w tabeli.
Campeon.pl Liga Okręgowa
Daniel Złoch (Mazowsze Grójec) – 90 minut w meczu z Plonem Garbatka (2:0).
Rafał Wojciechowski, Mikołaj Chamerski, Dawid Pawelec, Bartosz Kozicki (wszyscy Skaryszewianka Skaryszew) – zagrali w meczu z Pilicą Nowe Miasto (2:1). Co ciekawe Skaryszewianka nie przegrała meczu ligowego od prawie roku.
Wojciech Kupiec, Paweł Śmielak (Legion Głowaczów) – zagrali w meczu z KS Potworów (1:0). Śmielak wystąpił 45 min drugiej połowy. W ekipie z Potworowa wystąpili: Piotr Cichawa i Wojciech Gędaj.
Łukasz Pełka, Arkadiusz Oziewicz, Kamil Oparcik (LKS Promna) zagrali w meczu z Drogowcem Jedlińsk (3:1). Jedną z bramek zdobył Pełka. W zespole Drogowca nowym zawodnikiem jest Piotr Budziński. Gra w nim też Maksym Kobylarczyk.
Paweł Lewandowski, Piotr Wróblewski, Szymon Pilarek, Mateusz Midziołek (Iłżanka Kazanów) zagrali w meczu ze Zwolenianką Zwoleń (1:1).