Nasi piłkarze już na urlopach (FOTO)

Piłkarze Broni Radom w piątkowe popołudnie trenowali po raz ostatni w tym roku. Drużyna udała się na miesięczne urlopy. 9 stycznia nasz zespół pierwszy raz w nowym roku zacznie przygotowania do rundy rewanżowej. W drużynie obok wspomnianego wcześniej Bartka Krukowskiego, zabraknie też Jakuba Kumocha.

FOTOGALERIA TUTAJ

Zespół ma miesiąc wolnego, ale to oczywiście nie oznacza, że dla zawodników będzie to okres błogiego lenistwa. Waga jest nieubłagana i w styczniu powie prawdę -:)

Jak będzie wyglądać kadra w styczniu? Tego nie wiadomo. Trener Dariusz Różański też nie będzie miał łatwego okresu, bo już teraz myśli o potencjalnych wzmocnieniach. Na razie jednak o konkretach niewiele można powiedzieć. 

Z zespołu ubył wcześniej Bartosz Krukowski, a w piątek z Broni ubył Jakub Kumoch. Jesienią liczył w seniorskim zespole zaledwie kilka minut. Więcej czasu spędził w juniorskim zespole. Prawdopodobnie powróci do Oronki Orońsko pomóc trenerowi Danielowi Grymule w walce o awans do ligi okręgowej.
Niewykluczone, że jeszcze ktoś ubędzie z drużyny, ale trzon zespołu pozostanie bez zmian.

W przyszłym tygodniu Broń spotka się na wspólnej wigilii. 9 stycznia drużyna rozpocznie treningi, a 18 stycznia rozegra pierwszy mecz towarzyski.
Na bieżąco będziemy informować o tym co dzieje się w zespole. W przyszłym tygodniu pojawi się też na naszej stronie, obszerny wywiad wideo z trenerem Dariuszem Różańskim.

PODOBNE WPISY